Zeleninove stavy a hubnuti v programu

0
Rate this post

Než začneme mluvit o hubnutí, je třeba si uvědomit jednu důležitou vlastnost, kterou bohužel „mistři“ podnikové diety domovská stránka okamžitě ignorují: efektivní a trvalé hubnutí znamená celoživotní změnu stravovacích návyků.

Pokud jste se dostali do bodu, kdy jste obézní nebo obézní, znamená to, že ve vašem způsobu života a zejména ve vašem předchozím dietním režimu nebylo něco opraveno, a proto je třeba to výrazně změnit.

Snižte váhu zdravě pomocí rostlinné stravy

  1. Je nepředstavitelné navrhnout člověku, aby po určitou dobu dodržoval redukční dietní režim a pak mu umožnil vrátit se k předchozím nesprávným stravovacím návykům.
  2. Správný dietní plán by se ve skutečnosti neměl soustředit pouze na redukci hmotnosti. Bezpochyby to musí být druhý aspekt, příjemný důsledek dietního režimu, jehož cílem je namísto toho a především zlepšit vnitřní stav zdraví celého těla, nejenom ten vnější.

Každý člověk s minimálními znalostmi ve výživě může vytvořit dietní strategii, která každému umožní rychle zhubnout, ale pouze odborníci a moderní lékaři a také profesionálové jsou schopni vytvořit dietní režimy založené na jednom z nejnovější klinické výzkumy, schopné nejen zhubnout, ale především zlepšit zdraví, léčit a také předcházet všem onemocněním souvisejícím s nevyváženým dietním režimem.

Dalším faktorem tohoto předpokladu, který je třeba chápat a také asimilovat, je, že téměř všechny dočasné strategie dietního režimu fungují, což je pravda, což vám umožňuje zhubnout hodně za krátkou dobu.

Mnoho lidí se po několika dnech diety cítí mnohem lépe, ale to není známka kvality.

Mnoho lidí má špatný a nevyvážený denní stravovací režim, a když přejdou na jakýkoli druh dietního plánu, který prozkoumal i ten nejnezkušenější dietolog, je obvykle normální, že se cítí mnohem lépe a pravděpodobně s větší silou, zejména v velmi rané dny.

Ve všech dietních přípravcích však existuje základní prohřešek

Který slibuje rychlý úbytek na váze a ponechává vám bezplatnou konzumaci těch produktů, které běžný pocit spojuje s bohatým a také těžkým dietním plánem (maso, máslo, tuky, těstoviny, sýry, sladké potraviny).: mohou krátkodobě fungovat v zásadě dobře, ale vždy zaostávají při zohlednění účinků na zdraví a pohodu v nástroji a také dlouhodobě.

Hubnutí, navzdory negativnímu dietnímu režimu, krátkodobě pomáhá snížit triglyceridy, zvýšit výkonnost inzulínu a také snížit krevní tlak.

Ve všech dietních přípravcích však existuje základní prohřešekAle v dlouhodobém horizontu se tyto výhody zbaví, stejně jako se objeví mnohem závažnější nevýhody: nedostatek ledvin, zvýšené nebezpečí kardiovaskulárních onemocnění, růst, osteoporóza, srdeční zástava, diabetes mellitus, to je jen několik patologií spojených s dietami hojnými v tuky, zdravé bílkoviny pro domácí mazlíčky, stejně jako bez vlákniny, zelenina a ovoce.

Bohužel se dnes tento typ dietního plánu shoduje s těmi nejpreferovanějšími, které denně objevují nové příznivce, běžně neoprávněně propagované tiskem a televizními talk-show.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here