Zelena strava jako chlorella a spirulina uzasna soucast detoxikace i podpora hubnuti

0
Rate this post

SuperFood: Řasy chlorella a spirulina, rezidenční nebo komerční nemovitosti a také výhody mimořádné superpotravinyVýživa a také dietySuperFood: Řasa chlorella i spirulina, budovy a výhody fenomenální superpotraviny17 www akciíUvědomili jste si, že existují potraviny, které získaly titul Superpotraviny, neboli superpotraviny, díky jejich nespočtu budov a výhod?

Internetový editor maker

  1. Tato prastará superpotravina patří mezi nejstarší formy života na planetě a je také jednou z nejvýživnějších: ze všech známých potravin jsou to nejkondenzovanější druhy chlorofylu.
  2. Nicméně, tady je upozornění: Jedlé řasy mají jedinečnou chuť, kterou může být těžké skrýt. Některým jedincům to nijak nevadí, jiní si to naopak uvědomují.
  3. Udělejte s touto superpotravinou to nejefektivnější, co můžete – má cenu zlata, pokud jde o detoxikační výhody, takže i ta nejmenší dávka je mnohem lepší než žádná.

Mořské řasy jako celek fungují nejlépe ve velmi malých množstvích ve smoothies s výraznou chutí, jako je čokoláda, jablko nebo citron, aby pomohly vyvážit „mořskou“ chuť.

Dalším trikem je udržovat koktejl extrémně chladný a zároveň ledový, aby se za normálních okolností minimalizovala úroveň citlivosti chuti. Konzumace alkoholu čerstvě připraveného nápoje také pomáhá: čím více smoothie odpočívá, tím více je chuť řas zesílena.

Spirulina a také Chlorella

Nejčastěji nabízenými zelenými řasami jsou chlorella a také spirulina, resp.
I když je lze většinu času používat vzájemně, doporučujeme chlorellu před spirulinou, protože má dramaticky mnohem více chlorofylu, ale obě jsou velmi užitečné.
Pokud vás trápí tato chuť, upřednostněte spirulinu před chlorellou, protože má mnohem lehčí chuť.

Kde a jak přesně získat spirulinu a chlorellu

Podívejte se do divize doplňků specializovaných obchodů (nebo online). Zdroj je nezbytný, protože řasy fungují jako mikrofiltry vody, kde se rozšiřují, takže si pořiďte značky, které nabízejí testy čistoty (neexistuje žádná organická akreditace, pokud se jedná o řasy).

Bez ohledu na to, jakou řadu řas si vyberete, hledejte čisté a práškové formy, které neobsahují žádné přísady.

Pokud kupujete chlorellu, ujistěte se, že kupujete řadu s „povrchy rozbitých buněčných stěn“, což zaručuje stravitelnost díky jedinečné metodě manipulace.

Chlorella stejně jako Spirulina: rezidenční vlastnosti a výhody

Spirulina i chlorella jsou tvořeny převážně vysoce kvalitními proteiny (aminokyselinami), díky nimž je léčivý potenciál těchto účinných látek skutečně mimořádný.

Využívají širokou škálu stopových prvků a obsahují také přibližně čtyřicet druhů minerálů (jsou zvláště bohaté na železo) a také neuvěřitelné dávky vitamínů A, K, D a vitamínů skupiny B (včetně nevstřebatelného vitamínu B12 obsaženého v této zelenině) .

Chlorella stejně jako Spirulina: rezidenční vlastnosti a výhodyVzhledem k tomu, že zhruba 1–2 % jejich hmotnosti tvoří čistý chlorofyl, jsou tyto superpotraviny pravděpodobně nejúčinnějšími čisticími potravinami v přírodě a jsou také považovány za zvláště užitečné při odstraňování těžkých kovů a toxinů.

Nedávné výzkumy skutečně spojily normální příjem mořských řas s minimalizovaným nebezpečím rakovinných buněk, zvýšenou imunitní aktivitou, více energie a účinnou očistou. Pokud jde o zdravotní budovy této jedinečné skupiny superpotravin, kontrolní seznam je skutečně dlouhý!

Části a náhražky

  • Užívejte 1/2 – 1 lžičku denně. Pokud používáte mořské řasy úplně poprvé, začněte poloviční nabídkou; někdy může aktivovat opravdu solidní čisticí reakce.
  • V případě, že chcete začít s náhražkou, použijte suchý ekologický prášek (jako je prášek z pšeničné trávy).
  • Chcete se pokusit zařadit řasy do svého jídelníčku co nejdříve? Se Super Juices a také Super Smoothies budete mít jistě k dispozici spoustu pokrmů a také triků!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here