Smart Phrases – skład – opinie – cena – forum – apteka

0
Rate this post

Aby zlokalizować opinie portugalskie Smart Phrases pokrewne w języku, który chcesz odkryć, najprawdopodobniej skorzystaj z Google, a także cena rodzaju „cognates in English”, „cognates in Spanish”, pokrewne w dowolnym języku, który Cię interesuje.

Możesz dodatkowo forum wypróbować Smart Phrases wyszukiwanie apteka takie jak „Angielskie słowa po angielsku”, „Portugalskie słowa po hiszpańsku” oraz quejandos.Również odległe języki, takie jak japoński, mogą zapewnić pokrewne słowa ze względu na „zapożyczenie” słów z innych języków, zwłaszcza angielskiego.

Smart Phrases – Kafeteria – cena – opinie – na forum

Zgadza się, niektóre słowa po japońsku opinie Smart Phrases cena możesz już rozpoznać, nawet o tym nie wiedząc!3. Komunikuj się z osobami posługującymi się nowym językiem.Benny poznaje języki.Benny, irlandzki poliglota.Jeśli możesz podróżować do miejsca, w którym język, którego chcesz się nauczyć, jest używany w języku ojczystym, świetnie.

Jeśli jednak nie jest to wykonalne, wykorzystaj sieć, aby cena nawiązać kontakt z użytkownikami nowego języka.

To właśnie Benny nazywa „cyfrową immersją”.Na przykład, zamiast przeglądać lokalną gazetę, śledź wiadomości o gazecie strona producenta w nowym języku.

Smart Phrases - Kafeteria - cena - opinie - na forum

Zmień język poczty e-mail, smartfona, Facebooka na zupełnie nowy język. Przejrzyj międzynarodowe blogi. Dodawaj opinie lub śledź obcokrajowców na Facebooku, Instagramie, Twitterze. Słuchaj radia z innych krajów, korzystając z TuneIn.com.

Pobieraj i instaluj zagraniczne Kafeteria Smart Phrases na forum filmy, seriale lub programy telewizyjne i oglądaj je.Jeśli obecnie śledzisz serię w języku portugalskim lub nawet z napisami, wyszukaj w iTunes lub Amazon dokładnie tę samą kolekcję, o której już wspomniałeś, w dodatkowym języku.

Używanie Skype'a do codziennych rozmówKażda na forum drobna rzecz zalecana w poprzedniej akcji jest pasywna: na pewno będziesz czytać, słuchać, przeglądać. A co z edukacją metody, w której mówisz nowym językiem?

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych wskazówek.

Benny'ego jest to, że od Kafeteria pierwszego dnia, w którym zaczynasz egzamin, musisz codziennie mówić jasno i głośno w swoim nowym języku.Większość standardowych technik nauczania języków nie działa w ten sposób.

Smart Phrases – apteka – na Allegro – na Ceneo – strona producenta? – gdzie kupić

Zazwyczaj starają się zaoferować Smart Phrases podstawy gdzie kupić akademickie wcześniej, następnie sprawdzają / zwracają prawdziwe, pozytywne opinie użytkowników na forum kafeteria i wizaz uwagę, a po dłuższym czasie zaczynają skupiać się zarówno na mowie, jak i na rozmowie.

Czy zauważyłeś dokładnie, jak tylko ostatnie etapy tradycyjnych angielskich kolegiów nazywa się „dyskusją”?

Działania sugerowane przez Benny'ego apteka to:Wykorzystaj poprzednie zasady, aby odkryć podstawowe słownictwo, a także pozostań nastawiony na słowa, które już rozpoznajeszZrób to przez kilka godzin (nie dni, nie tygodni), a następnie zorganizuj dyskusję z native speakerem w języku, który odkrywasz.

Smart Phrases - apteka - na Allegro - na Ceneo - strona producenta - gdzie kupić

Niewiele rozpoznasz w tej rozmowie, ale jeśli od razu wykorzystasz to, co po prostu przestudiowałeś, z pewnością zobaczysz, co jest złe, a także czego potrzebujesz, aby uczyć o wiele więcej.Jest prawdopodobne, że nie miniesz dużo czasu od „hej tam”, „jak się masz?”, „

Jak masz na imię?” a także „dziękuję” za Smart Phrases kilka na Allegro pierwszych prób.

  • Pamiętaj, aby nauczyć się dokładnie, jak powiedzieć „przepraszam, ale cię nie rozumiem”.
  • Prawdopodobnie jest to wyrażenie, którego użyjesz najczęściej przy pierwszych wysiłkach.
  • Pytanie brzmi: jak znaleźć tubylca, który na Ceneo zgodzi się z tobą rozmawiać?Po raz kolejny Internet z pewnością Ci pomoże.

Benny poleca stronę internetową iTalki.com, gdzie niezliczone rzesze ludzi na całym świecie zajmują się rozmową lub nauką w opinia o Smart Phrases, czy działa i jaki jest skład? swoich językach za kilka dolców za godzinę.

Ale możesz odkryć to samo w witrynach takich jak My Language Exchange lub Interpals.Nawet jeślinie możesz sobie z tym poradzić, nadal możesz rozmawiać z imigrantami przez Skype. Zobacz przykład Brazylijczyków, którzy rozmawiają ze starszymi Amerykanami w Internecie: podczas gdy młodzi uczą się zupełnie nowego języka, seniorzy powracają do samotności i pomagają innym ludziom po prostu dobrze rozmawiając.

Smart Phrases – ulotka – producent – zamiennik

Czatując za pomocą systemu ulotka Smart Phrases zamiennik komputerowego, możesz zostawić otwarte okno z podstawowymi efekty słowami i wyrażeniami, których chcesz użyć, wraz z tłumaczeniem na portugalski.

Możesz także pozostawić Tłumacza Google lub słownik cyfrowy otwarty w innych oknach domowych podczas rozmowy z gringo przez Skype.

Nie jest to niewierne, poza tym, że Twoim celem zamiennik poniżej jest poznanie nowego języka w rzeczywistości, a także nie egzaminowanie w celu uzyskania jakości z testu bez umówienia się na studia w angielskim college'u.5. Oszczędzaj pieniądze.

Smart Phrases - ulotka - producent - zamiennik

Najlepsze źródła to ulotka bezpłatnezapisywanie w językach.Pozostajemy w absolutnie honorowym okresie dla każdego, kto chce sprostać przeszkodzie w nauce innych języków.

Oprócz płacenia za rozmowę, Benny Smart Phrases producent nie radzi inwestować setek lub setek dolarów w programy, a także prywatnych instruktorów, aby nauczyć się nowego języka.W sieci jest wiele bezpłatnych rzeczy.

Prawdopodobnie najlepiej rozpoznawalną i najczęściej producent polecaną stroną internetową jest DuoLingo, która co to jest i ile kosztuje? dostarcza w 100% całkowicie darmowe programy w wielu językach.

Ale są też inne opcje:Omniglot Wprowadzenie do języków JęzykiBBC, z kursami dla praktycznie 40 językówWiadomości na stronie.

Aby usłyszeć słowa lub wyrażenia recenzowane przez rdzennych mieszkańców różnych językówRhinospike zażądać pewnych zwrotów, które chcesz usłyszeć , dodatkowo rozmawiał tubylczy.Lang 8, aby otrzymać bezpłatne poprawki do tekstów, które piszesz w nowym języku. Możliwości są naprawdę ogromne.

Smart Phrases – jak stosować – dawkowanie – skład – co to jest

Wystarczy z Twojej strony jak stosować Smart Phrases co to jest inicjatywy, aby znaleźć to, co najlepiej pasuje do Twojego stylu.6. Zrozum, że dorośli uczą się języków o wiele lepiej niż dzieci.Jedną z największych wymówek dla tych, którzy rezygnują z trudności w nauce innych języków, jest „

Jestem równie stara, żeby dobrze się co to jest zorientować”.

Wynika to ze starej sugestii, że młodzi ludzie lepiej uczą się zupełnie nowego języka, że ​​aby opanować język, trzeba zacząć go uczyć od pierwszych lat życia.

Smart Phrases - jak stosować - dawkowanie - skład - co to jest

College of Haifa przeprowadził jak stosować badania, aby sprawdzić, czy to prawda. Orzeczono, że dorośli mogą uczyć się nowych języków lepiej niż dzieci, ponieważ w określonych warunkach dorośli przejawiali instynkt do niezrozumiałej polityki gramatycznej, czego nie obserwowano u dzieci.

Dokładnie ten sam wniosek został skład Smart Phrases dawkowanie poparty w książce „Po prostu: Nauka i psychologia zakupu drugiego języka”.Benny żartuje, że to nie tak, że dzieci uczą się języka lepiej niż dorosły. Po prostu nie mają wyboru!7. Poszerz swoje słownictwo dzięki mnemonikom.

Powtarzanie jest niewystarczające, abyś mógł odkryć dawkowanie najczęściej używane słowa w danym języku.

To naprawdę zniechęcające, gdy zapomnisz, co oznacza słowo, że widziałeś już wiele razy.

Aby to zrobić, Benny sugeruje skład użycie mnemoników dla najtrudniejszych słów, co pomoże ci lepiej je zapamiętać.Przede wszystkim musisz połączyć słowo, którego dotyczy, z zabawną, przesadzoną lub głupią historią.

Streszczenie

Możesz samodzielnie stworzyć mnemonik lub skorzystać ze strony internetowej, która się na nim koncentruje, takiej jak Memrise.com.Mnemoniki są faktycznie wykorzystywane od lat przez odkrywanie profesjonalistów, tylko dlatego, że działają w bardzo efektywny sposób.

Czy rozumiesz te „samce pamięci”, które zwykle pojawiają się w telewizji? Technika szybkiego zapamiętywania wielu rzeczy przez większość z nich polega na wykorzystaniu mnemotechniki.

Zaakceptuj błędyJednym z największych wyzwań przy odkrywaniu zupełnie nowego języka (lub czegokolwiek innego) jest strach przed popełnieniem błędów i wyglądaniem na oburzającego.Nie zejdziesz z krawędzi, jeśli obawiasz się popełnienia błędów podczas mówienia lub pisania zupełnie nowego języka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here