Zdrowe życie chroni cię

Rate this post

Wynik: Leki stanowią większe ryzyko śmierci niż w celu sterowania samochodem. Podczas gdy jazda bez wypadku jest całkowicie zrównoważona, leki – choć nie prowadzi to do śmiertelności – niebezpieczeństwa od wielu negatywnych działań niepożądanych.
Jak to możliwe, aby utrzymać leki, jest zatem obszerną nowoczesną opieką medyczną.

Te jednocześnie uważane za dobrze zrównoważone diety, a także styl życia, dostarczany wraz z wysokiej jakości suplementami diety, a także spożywają wiele sok wegetariańskich lub mieszanin koktajlowych, może podsumować jego sprawność, a także dobre samopoczucie-wszystko bez szkodliwych skutków ubocznych i bez niego Ryzyko śmiertelności, podobnie jak podczas podróży. Sprawdź więcej – tutaj

Wykonane badania HIV-AIDS?

Nie mniej niż 37 zgodnych z prawem opieki zdrowotnej, a także eksperci dochodzeniowi zatrudnili dostępny charakter badań naukowych Diary, że czasopismo oficjalnie zdystansowało się od pierwotnych czterech badań, które uznały HIV za podstawową przyczynę pomocy. Pisarze z listu na podstawie istnieją dziś znaczący dowód na to, że badania te z pewnością nie były tylko źle podawane, ale ich wyniki były zgodnie z fałszami.

suplementy

Badania zostały w końcu zmienione.

1984 Doktor Robert Gallo opublikował 4 zapisy w badaniach naukowych, w których zadeklarował, że segregował HIV (ludzki wirus niedoboru odporności), a także zakończył, że ta infekcja była w rzeczywistości „rzekomą przyczyną AIDS”.
Obiekt zdrowia i dobrego samopoczucia faktycznie stwierdził w 2006 roku.

Odkrywającego fakty reportera.

Niemniej jednak analityczna dziennikarz Janine Roberts odkryła, że Doktor Gallo faktycznie pomógł wprowadzić ostateczne modyfikacje w badaniu krytycznym, a także własne wyniki.
„Byłem zszokowany, gdy przechodzę autentyczną odmianę głównych badań, jest cytowana jako weryfikacja tego, dziś po raz kolejny, że HIV wyzwala AIDS”,.
twierdzi Roberts, autor książki „Martw się niewykrywalnych”.
„Gallos odręczny, a następnie dodał ulepszenia, które zmieniły zamknięcie naukowców w jego laboratorium o 180 stopni. To z pewnością nie tylko jego wybitne zaniedbanie strategii medycznych, jednak dodatkowo niezwykle szokujące naruszenie publicznego liczenia się.”

HIV w przykładach nie wykrywalnych.

Wraz z duplikatem transkrybowanych zmian, dostępny list 37 ekspertów ma również list z samego Gallo, przez który akceptuje kolejne science science, że HIV nie pochodzą z poszczególnych krwi, a także same próbki komórek, może być ISO -Zakładany oprócz charakteru specjalisty w dziedzinie mikroskopii elektronowej, który utrzymuje, że w produkcie próbki Gallos w 1984 r. Faktycznie znaleziono HIV.

Dr Job był wcześniej krytykowany; Na przykład w latach 90. XX wieku dochodzenie w sprawie rządu federalnego Stanów Zjednoczonych związane z wyrokiem, że główne badanie Gallos „miało wiele błędnych i niedokładnych wyników” oraz że „nieostrożność, a także niewłaściwe prowadzenie dokumentacji studiów […] A Nieostrożna administracja laboratoryjna wskazuje, co całkowicie wpływa na możliwość przestrzegania podstawowych miar badań ”.

„W oparciu o zupełnie nowe przeszukania, które osłabiają stabilność medyczną, a także przed pokładem czterech badań Gallo, cała podstawa idei, że HIV jest w rzeczywistości przyczyną AIDS, może być teraz faktycznie wykorzystywane w kwestii ”.
twierdzi, że David Crowe, przewodniczący globalnej firmy „Ponowne rozważenie AIDS”.

Skutki uboczne pigułki antykoncepcyjnej

Pigułki kontroli urodzeń mogą powodować wiele skutków ubocznych – zaczynając od braku podróży, wokół raka. Takie informacje prawie żadne lub niezdecydowane echo w prasie głównego nurtu. Efekt uboczny: nie ma potrzeby seksu.

Moc jako bezpieczne skutki uboczne tego konkretnego korekty obejmują migreny, kliniczne depresję, międzywęźń, rozładowanie, wzrost grzybów, wzrost masy, zatrzymanie wody, a nawet głód poprawiający wyniki z progestin, nudności lub wymiotów, obciążenie popiersia, brak Regulacja i wreszcie spadek straty z libido (= przyjemność z seksu).

Efekty niepożądane: wstrząs, a także choroby sercowo -naczyniowe.

Poważne ataki migreny, apopleksja, zakrzep krwi w kanale płucnym, żółtaczka i nagle są w rzeczywistości prawie typowe, ale wszystkie cięższe negatywne skutki (które zdarza się, że lekarz musi zostać skontaktujący się z) występującym nadciśnieniem. Również na stałe klienci tabletu o wysokim ciśnieniu przy użyciu wysokiego ciśnienia odbywają się dwa razy tak zwykle jak LA DIE, które z pewnością nie wykorzystują pigułki.

Jak dotyczy zakrzepicy, wydają się one w suplementach użytkowników, takich jak żyła, uładowanie umysłu, zatrzymanie akcji serca. Ten ostatni zmaterializuje się w nagłych rozmytach perspektywy, co dwa razy w tabletce w porównaniu z samicami Pillenlos jest w rzeczywistości zwykle scenariuszem.

Leave a Comment