Amalaki se kombinuje se 49 ajurvédskými přírodními bylinami

0
Rate this post

Nejvíce ze všeho, pokud jste v současné době v rozporu s Vata, potom je toto období, kdy se vyhýbáte zcela suchým potravinám domovská stránka , jako jsou sušenky, občerstvení a zcela suché saláty! Takže v rekapitulaci, pokud máte ze všeho nejvíc konstituci;

Vata nebo máte tuto dóšu v nerovnováze, ujistěte se, že vám nechybí teplé jídlo, čerstvě uvařené se místo toho držte bez zbytků jídla, syrových potravin, mikrovlnné trouby, zpracovaných potravin a také konzerv.

Neustále se dívat na displej počítače

Držet mobilní telefon u ucha a vystavovat se záření z bezdrátových zařízení bude mít jistě stejný účinek.

Podzimní pokrmy by měly obsahovat útulné polévky, zeleninové nebo lehké zdravé proteiny, jako jsou divoké ryby nebo nově vyrobený sýr paneer, jemně kořeněný dahl k obědu, teplý jablečný kompot a také ovesné vločky v brzkých ranních hodinách a také lehká večeře třeba při svíčkách. světla svíček!

Pokud večeříte v restauracích, vyhýbejte se sendvičům a salátům a konzumujete více polévek a také připravené zeleniny, pečená zelenina s ořechovým olejem nebo olivovým olejem a také čerstvé přírodní bylinky jako bazalka, rozmarýn nebo šalvěj jsou božské!

Čočka nebo zakryté pokrmy, spousta fazolových i tykvových polévek, stejně jako pečená zelenina a nakonec i Kheer na sladko (šafránový rýžový nákyp, kardamom a také mléko) nebo pečené hrušky či jablka.

Můžete si přinést vlastní chuťovou směs na posypání jídla v jídelně

A také před spaním šálek příjemného organického mléka s trochou zázvoru, muškátového oříšku a trochou medu nebo teplý chai s mlékem a medem.

Bylinné doplňkyDalším dobrým nápadem by jistě bylo zásobit se Chyavanprash *:.

Chyavanprash – je multiminerální, bylinný multivitaminový doplněk, který posiluje a posiluje imunitní systém těla. Skládá se převážně z ovoce zvaného amalaki, které je nazýváno nejúčinnějším typem přírodního vitamínu C na planetě.

  1. Můžete si přinést vlastní chuťovou směs na posypání jídla v jídelněBěžně se tato kombinace používá jako prostředek proti stárnutí, proti stresu, ale při každodenním užívání je neuvěřitelně účinnou prevencí při nachlazení, stresu a únavě.
  2. Podporuje odvodnění lymfatického systému a zároveň poskytuje účinné antioxidační rezidenční nebo komerční vlastnosti, které účinně působí při prevenci nachlazení.

Chyawanprash je považován spíše za doplněk stravy než za lék, a to navzdory skutečnosti, že jeho lékařské vlastnosti jsou neuvěřitelné. Obvykle se přimíchává do teplého mléka nebo se jí přímo ze sklenice.

Použití 1 lžička. Preventivně 2-3x denně. Při prvním ukazateli chladu si můžete dát 3 lžičky každé 3 hodiny se spoustou příjemné vody.

Narušená váta na podzim může způsobit frustraci, stres a úzkost a také každý den vede ke zvýšení psychického napětí, avšak dodržováním správných výživových zásad lze situaci zlepšit nebo jí předejít.

Pokud se navíc budete snažit cvičit jógu a meditační cvičení, konzumovat alkoholické teplé nápoje, ájurvédské masáže, které jistě vyživí i terapií pro tělo, pak bude i mysl zdravá, vyrovnaná a uvolněná.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here