Jak spravne pripravit detem svacinu

0
Rate this post

Pochoutka pro děti je ve správném jídelníčku klíčová a je třeba dbát na to, aby byla zdravá, pravá a také nutričně vyvážená. Pomozte svým dětem znovu nabít baterie správným způsobem, a to také tím, že trochu Domov obměníte nádobí. Jak? Pokračujte ve čtení pro motivaci pro 50 zdravých a vyvážených svačin pro děti.IndexCo musí být pro děti nejlepší.

  1. Svačina pro děti k ohlodání z domu
  2. Nápady na polední svačinu
  3. Rychlé občerstvení pro děti

Co by mělo být pro děti nejlepší

Lékaři nám říkají, že pamlsek pro děti je “velmi zásadní moment v ekonomické situaci dne jídla, užitečný pro dobití těla (po sportovní aktivitě) a také mysli (před výzkumem i po něm).” (Zdroj: Online publikace Pediatrického zdravotnického zařízení Bambino Gesù v Římě). A který by měl být:

  • mírný (nikdy neopakujte!);.
  • pestrá (aby si mladí zvykli na různé chutě, je daleko lepší alternativa mezi příjemným a také lahodným);.
  • doprovázené vodou, ne limonádami nebo průmyslovými ovocnými šťávami, které mají málo ovoce a také nadbytek cukru.

Co by mělo být pro děti nejlepšíJinými slovy, pamlsek je tou správnou příležitostí, jak osvětlit mladým lidem rozsah a také správnou výživu. Navíc je kvůli tomu lepší vyhýbat se jídlům, která jsou také tučná, kalorická, ale prázdná (zvedněte ruku, pokud jste ještě neviděli dítě omlazené s balíčkem chipsů po bazénu!).

Steve ruku a také hledáte chůvu? Najděte to na Sitly. Je to zdarma!

Chcete-li začít hledat ještě dnes, stáhněte si a nainstalujte aplikaci Sitly do svého telefonu nebo tabletu!iOS-Android.V následujících odstavcích objevíte spoustu návrhů receptů na svačiny. Sladké nebo chutné, připravené za dvě minuty nebo takové, které vyžadují malou přípravu, jako je domácí dezert nebo focaccia.

Nicméně jsou to všechno zdravé a vyvážené svačiny pro děti, které vám pomohou poskytnout vašemu dítěti ten výběr chutí, barev a také ingrediencí, které jsou tak klíčové pro jeho růst, zdraví a pohodu.

Svačina pro děti k ohlodání z domu.

Při otázce, co pořídit dětem na svačinu, předpokládejte zpočátku logistiku. Pochoutka, kterou můžete konzumovat, když jste pryč z domu, se musí vejít do tašky a vydržet několik hodin mimo lednici! Mnohem lepší je, když se skládá z rychle využitelných zdrojů energie (sacharidů a jednoduchých cukrů), ale bez spouštění také těžkého trávení potravy.

Castagnaccio.

Castagnaccio, koláč z kaštanové mouky s ořechy a také rozmarýnem. Můžete si ho připravit i na několik dní a uložit do lednice nebo mrazáku. Ve skutečnosti jsme našli vynikající kaštanové jídlo pro děti.

Domácí granola tyčinky.

Domácí obilné tyčinky: med, křupavé cereálie (to vypadá trochu jako reklama, ale mladí mají rádi croc), sušené ovoce a také kousky lahodné čokolády: existuje cokoliv. A co víc, jsou lehké a také se snadno přinášejí.

3 muffiny.

Muffin. Vybrali jsme avokádové a také banánové muffiny, protože díky avokádu se vyhnete přidávání tuku a navíc jsou ideální pro děti s intolerancí laktózy, nicméně pokrmy, které najdete, si můžete dopřát sami.

  • Ananasový koláč.
  • Koláč, který se dobře přenáší, je ananasový koláč. Což můžete provést i s jiným ovocem, jako jsou hrušky, meruňky, banány…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here