Pohyb a zdrave hubnuti

0
Rate this post

6 důvodů, proč nemůžete ztratit kaloriePravidelným cvičením, ale nespalujete tukBy: Julia-Sarah podrobnosti HennigPhysical Fitness EditorJulia je kvalifikovaná instruktorka zdraví a fitness.

Vytváří naše krátké články o výživě a fitness a také vyvíjí naše zcela bezplatné cvičební strategie.

Číst bio Proč nám věřit?

Ne vždy stačí zdravá a vyvážená strava a dostatek pohybu. Co dělat, když váha neklesá ani přes přísnou dietu, zřeknutí se jakéhokoli přehýření a fyzické aktivity?

Metabolická úprava místo spalování tuků

Vaše tělo se vždy snaží o vyváženou rovnováhu kalorií: Pokud spotřeba kalorií klesne, metabolické procesy se sníží. To znamená, že vaše tělo spaluje stále méně a méně kalorií, dokud se nedostane do fáze, kdy se přijaté kalorie a spálené kalorie shodují.

Zde váha stagnuje.

Pokud chcete trvale zhubnout, doporučujeme mírný deficit kalorií: mezi 200 a 500 kaloriemi. Pokud je deficit vyšší, může se tělo dostat do jakési poplachové situace a následně spálit méně kalorií než dříve.

S naší bezplatnou kalkulačkou kalorií můžete rychle zjistit, kolik kalorií byste měli konzumovat. Je také důležité pravidelně upravovat své kalorické potřeby.
Kromě toho existují některé zcela přírodní doplňky stravy, jako jsou naše Glucomannan Capsules*, které spolu s nízkokalorickou dietou pomohou s hubnutím.

Malé pamlsky mezi tím se nepočítají, že?

Obvykle jsou to ty extra kalorie, které způsobují hubnutí. Není neobvyklé, že schopnost spalovat kalorie fyzickou aktivitou je přeceňována: nicméně další cvičení není důvodem k přehánění dietního plánu.

V prvních týdnech vám stravovací deník může pomoci vědomě zpochybňovat vaše stravovací návyky. Opravdu zůstává důležité pochopit, jaké jsou „kalorické úlovky“ skryté ve vaší stravě.

Pečlivé počítání kalorií však zdaleka nestačí, a proto vám doporučujeme hlídat si svůj jídelníček: vracet se k diáři zhruba každé dva týdny vám jistě usnadní udržení se ve formě.

Stále máte pocit, že vám dieta nepřináší požadované výsledky? Pak vyzkoušejte naše personalizované výživové a produktové návrhy, šité na míru vám a vašim cílům. Spočítejte si své BMI a zahajte fyzickou zkoušku hned, je to zcela zdarma!

Nyní proveďte prohlídku těla

Zejména v počáteční fázi diety je důležité přesně dodržovat program a dbát na výživový plán bohatý na bílkoviny.

Není vždy snadné připravit recepty s vysokým obsahem bílkovin? Neboj se! S našimi zdravými smoothies a pamlsky si také můžete zajistit správný zdravý příjem bílkovin.

Nyní proveďte prohlídku tělaRozvoj svalů může vyvolat zastavení hmotnosti

Každý, kdo kombinuje hubnoucí dietu se sportovními výstrahami, které rychle mění tělo. Ať už silový nebo vytrvalostní trénink, díky fyzické aktivitě je budování svalů a hubnutí v plném proudu.

  1. Změna tělesného složení však může vést k oddálení hubnutí, ale držadla lásky se sníží, protože svaly jsou jako energetické rostliny, které spalují kalorie i v klidu.
  2. V důsledku toho se tělo také v těchto fázích odstavení zpevní a také se nastaví.
    Trochu přibrat však není problém: svaly váží asi o 10 % více než tuk, jsou mnohem pružnější a jsou z 80 % tvořeny vodou.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here