Ne všechny diety jsou zdravé a bezpečné pro naše tělo

0
Rate this post

Před zahájením jakékoli diety se doporučuje poradit se s lékařem, a to i v případě, že nemáte žádné zdravotní problémy.

Při výběru jídelníčku se nikdy neřiďte aktuální módou

Pamatujte, že některé diety vč. chudé na určité živiny nebo silně omezující kalorie a monodiety mohou být pro tělo vysilující, nést riziko poruch příjmu potravy a mohou také zvyšovat chuť k jídlu, což přispívá k rychlému návratu k původní hmotnosti. Dieta na hubnutí – výzkum

Před zahájením jakékoli diety se vyplatí nechat se předem otestovat, protože preventivní prohlídky mohou odhalit mnoho abnormalit ve fungování našeho těla. Testy by měly být provedeny před přechodem na dietu, aby se diagnostikovaly možné nutriční nedostatky, hormonální poruchy a metabolické poruchy, které zahrnují mj. inzulínová rezistence nebo prediabetes nebo diabetes.

Velmi důležitým prvkem se stávají preventivní prohlídky

které jsou zaměřeny na výběr správného a zdraví prospěšného výživového modelu, který nezpůsobí žádné zhoršení zdravotních problémů, ale naopak jim pomůže předcházet.

Provádění takových testů a případně dalších testů se doporučuje zejména u lidí, kteří jsou dlouhodobě neúčinní, překročili 45 let a jsou geneticky zatíženi rozvojem různých chronických onemocnění, např. cukrovky a arteriální hypertenze.

Při hubnutí se vyplatí sledovat jeho účinky, například pomocí Omron BF-511 Body Composition and Weight Analyzer, který zkontroluje obsah tukové tkáně a svalů v těle a pomůže určit BMI.

Odtučňovací dietu se vyplatí podpořit užíváním vhodných doplňků stravy, které urychlí spalování tuků a sníží chuť k jídlu. Doporučujeme například CorpoSlim – doplněk stravy YANGO, který je aktuálně k dostání na Medonet Marketu za zvýhodněnou cenu. Podporu hubnoucího procesu ovlivňují například také SlimMe Health Labs – pro postavu žíznící po účincích.