Online žiadosť o lekársku konzultáciu

0
Rate this post

Telemedicína je aplikácia určená pre zdravotnícke zariadenia a lekárov na vykonávanie bezpečných telekonzultácií prostredníctvom chatu, videohovoru alebo audiohovoru. Umožňuje efektívne online služby pre pacientov a zvyšuje efektivitu práce lekára a personálu – Podrobnosti.

Prečo si vybrať našu platformu telemedicíny?

  • Platforma umožňuje jednoduché a efektívne prihlásenie pacienta na vyšetrenie.
  • Prijímajte a uskutočňujte telefónne hovory priamo z počítača.
  • Môžete poskytovať profesionálnu starostlivosť o pacientov na diaľku odkiaľkoľvek.
  • Naša platforma sa ľahko používa, je intuitívna a pohodlná pre používateľov.
  • Zabezpečujeme jednoduchú a rýchlu implementáciu platformy – úplne na diaľku.
  • Máte zaručenú kontinuitu práce vášho zdravotníckeho zariadenia.

Jednoduché spracovanie registrácie. Platforma telemedicíny umožňuje jednoduchú a efektívnu registráciu pacienta na stretnutie spolu s platobnými údajmi alebo poznámkami pre lekára. História návštev. Dostupnosť histórie telemedicínskych návštev vykonaných daným lekárom, odoslaných dokumentov a konverzácií v chate.

Ako funguje teleportácia?

Vďaka telemedicíne sa môžete poradiť s lekárom, nech ste kdekoľvek, navyše v rôznych časoch – aj počas víkendov a sviatkov. Je to skvelé riešenie, ak sa chcete rýchlo skontaktovať so špecialistom, získať online recept alebo odporúčanie – bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov a strácať drahocenný čas. Ako funguje ošetrenie u lekára na diaľku a ako sa líši od klasického stretnutia?

V čom sa teleportácia líši od klasickej návštevy lekára?

Ako vyzerá teleportácia? Najdôležitejším rozdielom medzi online konzultáciou lekára a návštevou v nemocnici je forma kontaktu s lekárom: teleportácia sa uskutočňuje prostredníctvom telefónu. Má to svoje výhody – môžete sa obrátiť na odborníka, nech ste kdekoľvek – aj nevýhody – nezabudnite, že lekár nemôže vykonať fyzikálne vyšetrenie. Z tohto dôvodu vám lekár môže odporučiť návštevu zdravotníckeho zariadenia, ak to považuje za potrebné.

Čo potrebujem na to, aby som mohol mať televíznu návštevu?

Ak chcete mať televíznu návštevu prostredníctvom služby Welbi, stačí zavolať. Na elektronickú návštevu sa môžete objednať prostredníctvom jednoduchého formulára na našej webovej stránke – stačí si vytvoriť účet, vybrať vhodný termín a zaplatiť za návštevu.

Teleportácia krok za krokom

Teleportácia – ako funguje?

Po dohodnutí termínu a zaplatení za elektronickú návštevu stačí počkať, kým vám lekár zavolá. Hovor sa uskutoční na telefónne číslo uvedené pri rezervácii termínu alebo priradené k vášmu profilu pacienta.

Lekár najprv urobí podrobnú anamnézu. Na základe anamnézy lekár rozhodne o liečbe, ak to považuje za potrebné, môže nariadiť ďalšie diagnostické testy, vypísať online recept alebo online elektronický predpis. Bežne trvá teleportácia jedného lekára 10 až 15 minút.

Dôležité je, že ešte 24 hodín po teleportácii máte možnosť kontaktovať špecialistu. Lekár následne odpovie na vašu otázku prostredníctvom online formulára.

Teleportácia – ako sa mám pripraviť?

Už viete, ako vyzerá teleportácia. Zistite viac o tom, ako sa na ňu pripraviť. Pred online teleportáciou je dobré vykonať autodiagnostiku. Môžete si teda zmerať teplotu, krvný tlak, pozrieť sa na zmeny na koži alebo začervenanie v okolí zapálených oblastí a skontrolovať zväčšené lymfatické uzliny – v závislosti od dôvodu, pre ktorý sa obraciate na lekára. Na papier si napíšte aj svoje príznaky a sťažnosti.

Ak pokračujete v liečbe, pripravte si informácie o liekoch, ktoré užívate.

Pred online teleportáciou môžete pripojiť svoje zdravotné záznamy na portáli pacienta v časti “Moje stretnutia”. Ak sa konzultácia týka napríklad kožných lézií, môžete si léziu odfotiť a priložiť ju k záznamom. Lekárske telekonzultácie sú pohodlnou a flexibilnou formou kontaktu s lekárom, a to aj v neštandardných časoch a počas sviatkov. Využite lekárske konzultácie na diaľku a presvedčte sa, aké je to pohodlné.

Ako by mohla vyzerať teleportácia?
Teleportácia je definovaná ako akákoľvek lekárska konzultácia, ktorá sa uskutočňuje prostredníctvom telefónu, videohovoru alebo špecializovanej online aplikácie. Konzultácia musí spĺňať základné podmienky klasickej lekárskej konzultácie. To znamená, že lekár musí počas vyšetrenia postupovať s náležitou starostlivosťou a plnou profesionalitou. Potom je povinný vypracovať osobitný lekársky záznam o konzultácii. Okrem toho sú k dispozícii dokumenty, ako napr:

  • e-recept;
  • objednávka;
  • odporúčanie
  • výnimka.

Kedy je potrebná hospitalizácia?

V niektorých prípadoch je potrebné vyšetrenie pacienta v ordinácii lekára. Patria sem ľudia s podozrením na rakovinu, deti do 6 rokov, zhoršenie stavu pacientov s chronickým ochorením a ochorenia, pri ktorých je potrebné fyzikálne vyšetrenie. Ak chcete navštíviť zubného lekára alebo ortopéda, je štandardne potrebná aj hospitalizácia. Pri týchto lekárskych povolaniach je potrebné dôkladné osobné vyšetrenie pacienta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here