Zmniejszone korzyści, znaczne szkody

0
Rate this post

Donald, z polityki zdrowotnej w Kolegium z leków oraz Stomatologii z New Jacket, STAN ZJEDNOCZONY, niedawno zbadał harmonię ryzyka i korzyści świeżo dozwolonych leków. Okazało się, że 85 proc. z tych leków ma wyjątkowo niskie korzyści – jeśli w jakikolwiek sposób.  Alternatywnie, wszystkie one niosą ze sobą niebezpieczeństwo spowodowania poważnych szkód u pacjentów.

Instruktor Light stwierdził w oświadczeniu prasowym: zobacz – StronaGłówna
Często dostawcy leków ukrywają szczegóły poważnych skutków ubocznych swoich nowych produktów lub nawet je minimalizują, jednocześnie wyolbrzymiając korzyści płynące z leków. A potem oferują podwójne i potrójne wydatki na reklamę i marketing, aby przekonać lekarzy z nich wszystkich, aby przepisali te leki.

Zmniejszone korzyści, znaczne szkody

Zapis dochodzenia Lightsa, farmaceutyki: Dwupoziomowy rynek produkcji „cytryny” i znacznych szkód to analiza z dziedziny farmaceutycznej, jak również sposobów ich działania. Oparł swoje wnioski na obszernym zbiorze zapisów pochodzących z poszczególnych zasobów, a także na badaniach – obejmujących Canadian Patented Medication Rates Review Panel, FDA (FDA), a także francuską publikację Prescrire na całym świecie, która opublikowała wyniki badań w branżach farmakologii i toksykologii.
Biznes narkotykowy reguluje się sam

Ale jak to możliwe?

Jak leki – przy rzekomo skrupulatnej procedurze wydawania zezwoleń – mogą w jakikolwiek sposób uzyskiwać na rynku, skoro ich ewidentne szkody są w rzeczywistości większe niż korzyści? Opierając się na Lecturer Lighting, firmy farmaceutyczne mają nie tylko kontrolę nad badaniami medycznymi, ale także nad testami niezbędnymi dla nowych leków. Oznacza to, że biznes tworzy swoje testy naukowe, że nie pojawiają się również potencjalne zagrożenia związane z lekami, które on przeprowadza.

Przemysł farmaceutyczny podejmuje decyzję podobnie, publikuje wyniki swoich badań lub faktycznie wysyła je do organu rekrutacyjnego, a które faktycznie muszą być znacznie lepiej objęte biurkiem.

Organy regulacyjne w uścisku branży farmaceutycznej

Profesor Lighting ujawnił kolejną technikę, dzięki której Twórcy Narkotyków posiadają władzę w uchwycie. Metoda ta nazywa się właściwie „przeciążeniem regulatora” i odnosi się do praktyki faktycznego zalewania organu udzielającego homologacji wieloma niewystarczającymi i niewystarczającymi badaniami naukowymi, aby upewnić się, że dokładnie sprawdzą wszystkie pliki z ochroną.

W badaniu obejmującym 111 ostatnio zatwierdzonych produktów, typowo wymagane badania losowe były pomijane, więc w tym momencie nawet 42 procent, z pewnością niewłaściwa dawka została faktycznie zbadana w 40 procentach, 39 procent nie miało dowodu na Rzeczywiste problemy dotyczące głównych skutków ubocznych odrzucających wydajność produktu, a także 49 procent dozwolonych leków.

“Najbardziej lubiane” efekty negatywne

Poniżej przedstawiamy najczęściej występujące obecnie negatywne skutki. Dotyczy to nie tylko osób starszych, ale także młodych ludzi. Jeśli musisz uporać się z niektórymi z tych skarg i razem uzyskać lekarstwo w porównaniu z inną dolegliwością, sprawdź, czy te leki rzeczywiście nie są przyczyną ich dodatkowych dolegliwości.

Negatywne skutki wysokiego ciśnienia krwi. Wysokie ciśnienie krwi jest tylko jednym z szeroko rozpowszechnionych cierpień ludzi. Co czwarty Niemiec musi być aktualnie pod wpływem. Warto zauważyć, że samo nadciśnienie tętnicze jest dość często zauważanym działaniem niepożądanym leków.

  • Niektóre leki na fibromialgię mogą powodować nadciśnienie. Jednak dodatkowo tak zwane NLPZ (niesteroidowe leki przeciwzapalne, takie jak ACE, ibuprofen itp.), a także kortykosteroidy (leki Cortisonhaltige) mogą wywoływać wysokie ciśnienie krwi.
  • Skutki uboczne zaburzenia erekcji
  • Wysokie ciśnienie krwi może być postrzegane jako tak bezpieczne, że nie jest drugą dolegliwością po lekach, co skutkuje rewitalizacją nadużywania substancji i naturalnie dodatkowymi skutkami ubocznymi. Dobrze znane skutki uboczne leków na nadciśnienie to senność, zawroty głowy, chroniczne zmęczenie, kłopoty, zaburzenia rytmu serca, zaburzenia erekcji, problemy z koncentracją itp.

Niebezpieczna procedura impotencji

Zaburzenia erekcji można wtedy leczyć razem z syldenafilem (np. viagra). Sildenafil działa bardzo dobrze w walce z impotencją, tak, to jest jednak wybitnie faktycznie małżeństwa w odpoczynkach skorzystały z własnej dobroczynności, ponieważ naprawdę czuły się niekomfortowo zalane drugą połową.

To niestety nie jedyne niekorzystne skutki syldenafilu. Żony mogą być w razie potrzeby po tym, jak nie zastąpią osobistej skóry głowy. Prawie 11 procent osób, takich jak sildenafil, powoduje bóle głowy. Biorąc pod uwagę, że obecnie masz kłopotów, a mianowicie negatywnych skutków leków na nadciśnienie, to w rzeczywistości ledwie masa ciała. Jeśli jesteś nieszczęśliwy, ale teraz, syldenafil może również powodować rzekomą niedokrwienną neuropatię wzrokową. Opisuje to poważne zatkanie kanału oka przez nerw wzrokowy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here