Zakladni informace o novem sportu SIXBALL

0
Rate this post

Nový strategický plán sportovní činnostiDen:28-02-2022Komunita Reggio Emilia plánuje přijmout, spolu s aktivitou Fondazione BLOG per lo Sporting, Strategický sportovní plán, aby zajistila, že v našem městě bude všem zaručen úplný přístup k předvádění techniky jako základního zařízení pro psychofyzickou pohodu obyvatel.

Strategie – otevřeně nabízená 27. března 2021 – je výsledkem procesu věnování pozornosti sportovnímu globu v Reggio a také později bude původní návrh, založený na identifikovaných požadavcích, předmětem dalšího studia v příštích 3 měsících se sportovním klubem. aktivity klubů a institucí propagace dosáhnou konečného návrhu a schválení v měsíci červnu 2021.

Zásnubní kurz

Od druhého padesátého procenta dubna bude jistě zahájena prezentační a sdílená procedura se sportovními kluby a svazy a také se všemi zainteresovanými subjekty, které mají zájem o rozšíření obsahu Strategického plánu.

Účastníci školení mohou předkládat návrhy a také monitorování ve 3 oblastech činnosti:

 • sportovní centra
 • nové sportovní úkoly
 • předvádění akcí i přehlídky

Pošlete nám své návrhy a připomínkyTaktické účely strategieStrategie má v úmyslu dosáhnout zásadních cílů do roku 2030:

 • zvýšit zdroje na údržbu základních sportovních zařízení o 10 % ročně;
  učinit z Reggio Emilia celostátní doporučené město pro mládežnické sportovní akce;
 • zvýšit rozmanitost mládeže školního věku, která provozuje sportovní aktivitu, o 20 %;
 • zvýšit předplatné amatérských sportovních klubů o 20 %;.
 • zvýšení vstupného do kroužků sportovních aktivit o 40 %;
 • inzerovat sportovní aktivity a cvičení pro boj s nadváhou v dětství a také s onemocněním srdce;
 • učinit z Reggio Emilia celostátní referenční město pro předvádění aktivit jednotlivců s handicapem;
 • zvýšit dostupnost a využití zařízení pro sportovní aktivity pro vysokoškolské studenty;
  rozvíjet wellness cesty prostřednictvím sousedských okruhů.

Sportovní centra

Cílem záměru je přebudování standardních sportovních center, zabývajících se architektonickým i školním sportovním dědictvím přítomným ve městě, jakož i rozšíření sportovních zařízení o zcela nové specializované veřejné prostory, aby uspokojily potřeby různých sportovní sebeovládání.

Stávající sportovní zařízení zahrnují 120 rámců, včetně 14 velkých místních center (bazén, stadion Mirabello, sportovní hala, míčový park, rugby atd.), 8 mimoškolních tělocvičen a také 42 vysokoškolských tělocvičen, 19 fotbalových areálů, 37 center pro bezplatné využití (multi- účelové dráhy a fotbalová hřiště).

Sportovní centraInvestice, které se město Reggio Emilia rozhodlo založit v pětiletém trvání 2019/2024 na trhu sportovních aktivit do údržby a rozšíření závodu, dosahují výše více než 12 milionů eur. Z této částky je 2,5 milionu věnováno péči o základní centra (fotbalové areály, kluby zdraví atd.);

5,2 milionu je vyčleněno na regeneraci velkých zařízení, jako je sportovní hřiště ve via Guasco, via Agosti – komplikované s využitím Mogadiša, aréna Mirabello (prochází rekonstrukcí), pokrytí víceúčelových drah pro použití v tělocvičně, jako když jde o Pigala.

Na vytvoření zbrusu nových středisek – jako je například zbrusu nový sportovní areál na letišti nebo nové centrum lukostřelby – bylo místo toho vyčleněno 4,6 milionu. Určitě budou také získána 2 zcela nová fotbalová hřiště, v Suite Sesso a Cadè, za investici 185 tis.

Politiky pro sport i pro mládež.

V rámci projektu Příležitost pro mládež provozovat sport i na příležitostných místech, jako jsou parky, ekologická místa městských center, víceúčelové dráhy, bude v dubnu určitě vypsáno výběrové řízení „Sportovní trávníky“ na 10 místech obce. území, na kterém je možné uspořádat rekreaci a sportovní aktivity, konstruktivně zapojit volný čas dětí a mládeže a také přilákat nové „bary“ ke sportovní aktivitě.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here