Interakcje różnych specyfików

0
Rate this post

Kto musi przyjmować nawet wiele leków naraz, dodatkowo naraża strefę wpływów tzw. komunikacji. Interakcje to efekty, które pojawiają się, gdy elementy energetyczne z różnych leków nie współgrają, powiedzmy, jeśli wspólnie wzmacniają się nawzajem, przejmują lub być może całkowicie nową ich nową mieszankę – całkowicie nieprzewidziane i zwykle bardzo szkodliwe.

Bardziej dojrzali ludzie są w rzeczywistości szczególnie zagrożeni.

Tylko bardziej dojrzałe osoby zwykle doświadczają wielu uporczywych schorzeń, w tym cukrzycy, wysokiego ciśnienia krwi, chorób układu krążenia, osteoporozy lub dodatkowo wynikających z następstw udaru mózgu. Dlatego w wielu przypadkach wymagają obecnie organizatora leków, ponieważ objętości leków są zwykle dwucyfrowe i nikt nie jest w stanie z łatwością ogarnąć, jakie suplementy, ile i w jakim czasie należy mieć.

Interakcje różnych specyfikówPoza faktem, że osoby w wieku powyżej 65 lat i tak za dodatkową uwagę uważały znacznie młodszych klientów za negatywne skutki, zobacz – kodeks-walki-z-rakiem, eksperci stwierdzili również, że „terapia, na której te osoby są całkowicie oparte, zazwyczaj wykracza poza ich potrzeby”.

Lekarze rzucić trop proste. W opisie zadania finansowanego dzięki niemieckiemu Ministerstwu Federalnemu z oświaty i badań (BMBF) „PRISCUS” (projekt do kursu „Zdrowie na starość”) czytamy dalej: „nikt nie rozumie dokładnie, na czym polega właściwa terapia at” Multimorbidity (zdarzenie zsynchronizowane z wieloma schorzeniami – szczegóły d. redakcyjne) musi się pojawić.

Dochodzenie w sprawie wielochorobowości jest właściwie wciąż niedojrzałe. Kilka kwestii pozostaje nierozwiązanych: tylko co należy wziąć pod uwagę w postępowaniu osób bardziej dojrzałych? Jak należy właściwie dobierać leki, jeśli w rzeczywistości istnieje wiele chorób przewlekłych? To znaczy w prostym języku obcym: ledwie lekarz ma przewodnika, jakie leki mógłby odpowiednio ze sobą zaproponować pacjentowi z Wielochorobowością.

Czerwona lista dla lekarzy

Lekarze z pewnością nie tylko w odniesieniu do mieszanek leków wydają się przytłoczeni, ale podobnie. znacznie bardziej normalnie z odpowiednią opcją medyczną (którą znoszą szczególnie starsi pacjenci), prof. LEKARZ med. Petra A. Thürmann, Zakład Farmakologii Klinicznej, Placówka Edukacyjna Witten/Herdecke.

Wymieniono tam „potencjalnie niewystarczające lekarstwa dla osób starszych”, na przykład łącznie 83 leki, które są zwykle przepisywane bardziej dojrzałym osobom, ale – po szczegółowej analizie przeprowadzonej przez różnych ekspertów – jeśli to możliwe, z pewnością nie powinny być zalecane.

Bezpieczniejsze – alternatywne

Lepiej pogodzić się z planami medycyny alternatywnej w tym zestawieniu również lekarzy. Jeśli lekarz – z jakiegokolwiek powodu – na polisie od „potencjalnie niedopuszczalnego” leku, po tym jak prawidłowa informacja o pacjencie, który aktualnie przyjmuje lek do mei-dendes faktycznie pilny, wydaje się w odrębnym rzędzie musi być uregulowane w celu zapewnienia, że przewidywane „negatywne zdarzenia związane ze stosowaniem leków” zostaną wykryte tak szybko, jak to możliwe.

Inna kawalkada dopuściła się przeciwwskazań, sugeruje, że wymienione tutaj są faktycznie wymienionymi schorzeniami, w których istnieniu stosowane metody w żaden sposób nie powinny być faktycznie zalecane. Lista kontrolna PRISCUS jest w rzeczywistości również całkowicie zdeterminowaną lekturą dla osób, które chciałyby zbadać, jak leki zalecane dla nich wszystkich, a nawet dla ich bliskich dodatkowo.

Zmniejsz zagrożenie dzięki przepisom medycznym. 

Generalnie zagrożenie wynikające z zapotrzebowania na niebezpieczne leki będzie minimalizowane przy pomocy listy PRISCUS przez lekarzy. Już sam wymóg takiej listy kontrolnej ujawnia standard, który do tej pory był najwyraźniej wadliwy lub trochę przemyślanych leków przepisywanych przez lekarzy. Jednak lista PRISCUS ograniczona do ogólnie stosowanych leków i planowanych opcji nie zwiększa żadnych ograniczeń.

Osiem środków przeciwbólowych w rzeczywistości nie nadaje się dla osób starszych
Rozpocznij listę wraz z 8 lekami przeciwbólowymi, które osoby starsze chcą przepisać, aby poradzić sobie z bólem reumatycznym. Indometacyna, na przykład, jest aktywnym składnikiem środków przeciwbólowych, co często powoduje poważne problemy z przewodem pokarmowym. Tak, te problemy mogą być nieco większe niż bardzo poważne, zdecydowanie katastrofalne.

Jako substytut, uniwersalny środek przeciwbólowy acetaminofen jest faktycznie zalecany w połączeniu ze środkami nielekowymi (klimatyzacja, ulga, zabiegi fizyczne, Schmerzbewältung-strategien itp.). Niestety, paracetamol w rzeczywistości nie jest po prostu żółtkiem jajka. Kontynuuj czytanie, zrób to poniżej w sekcji „Uszkodzenie wątroby w wyniku działania niepożądanego”.

Imperia efektów negatywnych leków zapewniają jednostkom czas trwania.

Mimo to lekarz prowadzący uważa, że jego osoba pomimo wszystkich niebezpieczeństw związanych z indometacyną, w tym momencie należy zasugerować leki chroniące żołądek, od razu należy żołądek i przewód pokarmowy okresowo sprawdzać pod kątem ropnia i krwotoku, a także wykonać pełną morfologię krwi potrzebne co 3 miesiące. Każda czynność nerek, a także ciśnienie tętnicze pod kontrolą kliniczną powinny być nadal odległe.

Docelowo ośrodek w rytmie raz w tygodniu powinien być przeanalizowany pod kątem możliwego rozkładu – spowodowanego spożyciem indometacyny -. Zalecane działania ochronne dokładnie wskazują, gdzie i gdzie faktycznie zakłada się negatywne skutki, a także gwarantują, że pacjent w krótkich odstępach czasu wydaje się wirtualny.

Wybierz odpowiednio: leki na depresję i demencję. 

Ponadto znajdziesz wiele leków przeciwdepresyjnych, które mogą łatwo zwiększyć ryzyko złamania kości biodrowej, a także zatorowości do senności, powikłań i zawrotów głowy, stwierdza lista PRISCUS. Zamieszanie może teraz w konsekwencji doprowadzić do powstania prawa z rzekomego Antidementiva, czyli leków stosowanych w leczeniu demencji, takiej jak choroba Alzheimera. Faktycznie stosuje cztery leki wymienione z powodu pogorszenia stanu psychicznego “ze względu na miejsce ponownego przeszukania” ale odradzam – pomimo tego, że leki te mają oczywiście aprobatę na ten dowód.

Pogorszenie stanu psychicznego: niepożądane skutki leków na nadciśnienie? Równie niezwykle należy przeanalizować wiele leków w porównaniu z nadciśnieniem. Powinno to skutkować zwiększonym ryzykiem ruchu, a także zawałem serca. Dwa kolejne doprowadziły do niepokoju i negatywnego wpływu na wiedzę w ciągu ostatnich – o których ponownie dojdziemy do konieczności stosowania leków przeciwdepresyjnych.

Pilnie pojawia się tutaj pytanie, czy źródłem nasilającego się pogorszenia stanu psychicznego i depresji nie jest tylko poprzednio zalecany lek, aby zlokalizować je wszystkie. Kiedyś nieosiągalne, leki w niektórych sytuacjach pojawiają się w niebezpiecznym kręgu dalszych wymagań, a zerwanie jest w rzeczywistości w pewnym momencie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here