Czy masz zaufanie do standardowej medycyny?

0
Rate this post

Który znajdzie na to rozwiązanie? Czy istnieje, biorąc pod uwagę, że nie ma alternatywy dla tego stale rosnącego scenariusza bólu głowy? Na YouTube można znaleźć klip wideo z nagłówkiem: „Wiele imponujących katastrof wellness XX wieku”-„najbardziej niesamowita katastrofa wellness XX wieku”.”. Wyłącz kilka stwierdzeń: Czy masz zaufanie do standardowej medycyny?

Jak długo możesz sfinalizować swoje oczy na rzeczywistość?

Niechlujne pismo odręczne 7000 ofiar śmiertelnych rocznie. Błędy recept, których można uniknąć, szkodzą rocznie 1,5 tysiąca pacjentów 7,5 tys. niepotrzebnych terapii medycznych/chirurgicznych rocznie. co najmniej 106 000 ofiar śmiertelnych spowodowanych negatywnymi skutkami narkotyków każdego roku. Zobacz też: STRONA GŁÓWNA. Zaledwie 6% wszystkich negatywnych skutków jest dokładnie wykrywanych. większość skutków ubocznych jest w rzeczywistości błędnie uważana za zupełnie nowe warunki zdrowotne, a tym samym niewłaściwie zarządzana. koszt śmierci z 45-64, gdy odpowiednio spożywane leki poprawiły się w ciągu 5 lat o 90%. we współczesnej medycynie nie chodzi już o zdrowie i dobre samopoczucie – ale o zarabianie pieniędzy.

  • Związki między zamartwianiem się a układem odpornościowym wydają się zatem nieistotne, jak nieskuteczna dieta, alkohol, zbyt duża ilość kalorii, mało ruchu czy nawet substancje toksyczne.
  • Powinni trzymać się z dala od światła słonecznego – pomimo faktu, że każdego roku ponad 50 000 osób umiera na raka, biorąc pod uwagę wystarczającą ilość słońca.
    ponad połowa populacji Stanów Zjednoczonych jest poddawana niepotrzebnym procedurom klinicznym – dotyczy to 50 000 osób dziennie.
  • 84% populacji rozpoznaje indywidualnie osobę cierpiącą na nieścisłość medyczną.
    Błędy i zgony w służbie zdrowia dotyczą 6 dużych katastrof lotniczych dziennie – z tą różnicą, że dziennikarstwo tego nie obejmuje.

Health

Jeśli miejsce pracy poczty traci każde 16 000 godzin transakcji i/lub znaków, koszt błędu w jednostkach intensywnej obróbki jest w rzeczywistości równoważny z tym, jak.
system opieki zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych jest naprawdę niesamowitym numerem 1 w USA. liczba ofiar śmiertelnych związanych ze standardowymi lekami osiągnęła 8 milionów – w ciągu zaledwie jednej dekady. To więcej niż liczba ofiar śmiertelnych w amerykańskich bitwach we wszystkich wojnach w USA.

Ameryka musi mieć najlepszą na świecie jednostkę opieki medycznej – aby zapobiegać chorobom oraz zmniejszać i leczyć kontuzje.

Słodycze pochodzące z popów to Nr. 1 źródło z tłuszczów w USA – ma cukrzycę lub nawet prekursora od jednego z 3 Amerykanów, 2 z 3 Amerykanów jest faktycznie otyłych.
toksyczne leki na pewno nie wzmocnią złego samopoczucia spowodowanego dietą.
Czy wszyscy jesteście gotowi na obowiązek dbania o swoje zdrowie?
Albo nawet wystąpić, gdy tęsknisz za firmami farmaceutycznymi, które pokryją wszystko.

Sickness edge – skutki

Leki są z pewnością niezwykle rozsądne. Poświęcenie czasu na ich zyski wynosi absolutnie nie. Dodatkowe rozwiązania praktycznie nigdy nie są potrzebne. Lekarz zwykle szybko rozpoznaje dokładnie, jaką pigułkę musi przepisać na jakie problemy. Daje to poczucie bezpieczeństwa i ochrony. Niezbyt często, ale nie po prostu, po leczeniu następuje pewne rozczarowanie. Z pewnością nie jesteś wyleczony ani nawet skutecznie, a także nie tak bezpiecznie w dłoniach lekarzy. Umiarkowany dyskomfort rozwija się wokół poważnego problemu zdrowotnego, nazywanego dodatkowo „skutkami niepożądanymi”

Co na skutki uboczne?

Wielu pacjentów polega na wyborze odpowiedniego leku na szczęście na swoich doradcach. Naprawdę myślisz, że ma wszystko pod kontrolą. Ale jaki terapeuta wyjaśnia prywatną Konstytucję konkretnego klienta przed przepisaniem zwykłego leku? Jej doradca z pewnością nie dysponuje wystarczającą ilością czasu, aby ją wykonać. A także dokładnie, co robi, gdy wystąpią skutki uboczne? W tym przypadku są dwie opcje: albo lek pozostaje taki sam, albo dodaje się leki (z zupełnie nowymi skutkami ubocznymi) w porównaniu ze starzejącymi się skutkami ubocznymi.

Ale zmodyfikować lek i zastąpić pierwotnie przepisany lek wraz z lekiem alternatywnym – na wypadek, gdyby niespokojny pacjent nie był tak podatny na te z pierwszego sugerowanego na własne negatywne skutki.

Rozpieszczany wyborem: Dyskomfort czy działania niepożądane?

Każdy z nich wydaje się być zdrowy? Uzdrawianie hałasem? Ledwie. Pacjenci w stanie krytycznym są w rzeczywistości zbywani argumentem, że szkodliwe działania medyczne (dlatego nazywane „skutkami ubocznymi” w kółko) wystąpią tylko w nielicznych przypadkach. Od razu w medycynie posługuje się mottem „Brak skuteczności bez negatywnych skutków”.

W rezultacie dodatkowo lekarz, który bardzo dobrze rozumie, jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia określonych skutków ubocznych – nie może zrobić absolutnie nic ze względu na swoje minimalne możliwości leczenia – postawić klientów przed wyborami: cierpieniem lub ulgą. Drugi występuje po prostu obok działań niepożądanych lub co najmniej z określonym ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych. Kto więc wybiera – jeśli cierpienie ma określoną wielkość w stosunku do ulgi?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here