Jak se stravovat na dovolene all inclusive

Rate this post

Egypt byl nejúčinnější výlet mého života. Aktuálně jsme vás informovali o jejím jídle před rokem, a to jak o restauracích, které to dělají v Miláně, tak i o tom, proč jsou egyptské falafel, chipmunkové, na rozdíl klikněte zde od všech ostatních ekologické.

A také jsou některá místa, navíc podle údajů Italové nejnavštěvovanější (i když ani v nejmenším neporážejí Rusy a také Ukrajince), kde je extrémně málo Egypťanů, jak potvrdil náš blízký přítel Eslam: „Tohle není Egypt”. Řeč je o široce známých přímořských hotelech, jako je Sharm El Sheik, Marsa Alam nebo Hurghada, kde nádherný útes stále přitahuje stále více cestovatelů.

Nicméně za jakou cenu?

REKLAMNÍ Resort cestovního ruchu v Egyptě

Pokrok Sharm El Sheik, kromě Hurghady, byl skutečně působivý, především pro děsivou rychlost, s jakou k němu došlo. Za pouhých více než třicet let se to, co bylo hned jako zřetelná naturalistická oblast osídlená jen několika rybáři, skutečně mimořádně rychle změnilo na řadu hotelů a vesnic.

„Předpokládejme, že na začátku 90. let byly jen 2, dnes jich je více než 3 stovky,“ informuje nás taxikář. Stejně jako to zůstává provoz v progresi, s budovami a stavební webové stránky neustále ve výstavbě všude.

  • Je zřejmé, že různé struktury se od sebe liší, nicméně v zásadě jsou extrémně srovnatelné, vzhledem k tomu, že ve všech se vyskytují víceméně přesně stejné věci a v zásadě se používají stejná „pravidla“.
  • Zaprvé, jakmile jste uvnitř, odehrává se tam celý život, hodně proto, aby bylo zajištěno, že je prakticky obtížné „procházet se po Sharmu“ (s výjimkou malé staré složky), protože tam, kde jeden resort končí, další začíná.

Dokonce i možnost přístupu k moři je nyní zajištěna pouze tím, že pocházíme z vlastní vesnice, jako bychom ve skutečnosti byli v jakémsi druhu lidí, z nichž se zřídkakdy odchází, téměř nikdy nevidíme zbytek země.

Předpokládejme, že existuje vesnice, zátoka korálových útesů, které říkají

Předpokládejme, že existuje vesnice, zátoka korálových útesů, které říkají„Malá Itálie“, kde jsou jen Italové a také tam, kde je také jiný rozvrh pro delší dny.

Proto je kontakt s životem v sousedství a také se společností extrémně omezený, i když ve skutečnosti nikdo ve skutečnosti původně nepochází ze Sharmu: ti, kteří tam dnes žijí, jsou všichni Egypťané ze zbytku Egypta, kteří přicházejí dolů za prací nebo za některými z nich. rekreace. ”

Šarm pro mě představuje flexibilitu, chodím sem tančit a také popíjet alkohol a pár alkoholických nápojů s přáteli,” informuje nás Ahmed. Aniž bych se pouštěl do obsáhlejších stylů, rád by vás informoval o aspektech, které tato místa charakterizují, konkrétně o té související s jídlem.

Leave a Comment