Guavital – jaká je cena za tyto kapsle a prodává je lékárna nebo obchod Dr Max? Diskuze – názory a zkušenosti zákazníků

4.8/5 - (115 votes)

Guavital - zkušenosti - dávkování - složení - jak to funguje

Guavital jsou kapsle, které pomáhají při hubnutí – jsou schopny snížit pocit hladu a urychlit rychlost spalování tuků. Lidé si často nemohou vybrat konkrétní doplněk stravy a bojí se, že si koupí něco, co jim uškodí. Proto jsme pro ně v tomto textu shromáždili nejdůležitější údaje o kapslích Guavital.

Zde se dozvíte, jak probíhá diskuse o tomto doplňku a zda jsou názory a zkušenosti pozitivní. Můžete si také ověřit cenu Guavitalu a zda tento přípravek nabízí lékárna nebo obchod Dr Max.

Kapsle Guavital – jsou zde výsledky dobré? Diskuse – nejzajímavější názory zákazníků na fóru

Poskytují kapsle Guavital dobré výsledky? Jak probíhá diskuze o Guavitalu a jsou názory na fóru negativní? Výsledky podle zákazníků jsou velmi dobré a tato diskuse probíhá již delší dobu. Originální kapsle zakoupíte pouze na www.guavital.cz a nikde jinde. Níže jsme shromáždili nejzajímavější názory z fóra o Guavital.

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

Katarzyna, 37

Guavital review 1Doporučuji vám Guavital, protože jsem si opravdu nemyslel, že bych někdy mohl zhubnout – a teď vím, že jsem se mýlil. Předtím jsem doplňky neužíval a to byla moje chyba – Guavital funguje okamžitě a už jsem s ním zhubl 15 kg. S pozdravem a děkuji za pomoc.

Jan, 55

Guavital review 2Guavital mě překvapil, protože jsem si myslel, že v tomto věku nemám šanci na dobrý metabolismus a hubnutí – ale tyto kapsle se povedly a už jsem zhubl mnoho kilogramů. Tento doplněk všem vřele doporučuji – za tu cenu to stojí.

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

Kinga, 40

Guavital review 3V určité chvíli se opravdu vyplatí spolknout svou hrdost a investovat do doplňku stravy – nemusíte si vždy dokazovat, že všechno zvládnete sami. Tyto kapsle jsou geniální – konečně mám postavu, o které jsem léta snila. Děkuji a Guavital doporučuji.

Výhody:

 • pomáhá zlepšit činnost žaludku a střev
 • pomáhá urychlit metabolismus
 • může snížit chuť k jídlu

Nevýhody:

 • tyto kapsle nekoupíte v žádné lékárně

Kde si můžete koupit Guavital? Srovnání cen Heureka – nákup v lékárně, přes obchod Dr Max nebo na stránkách výrobce?

Kde si můžete koupit Guavital? Na webu srovnávače cen Heureka se píše, že tyto kapsle nenajdeme v lékárnách ani přes obchod Dr Max. Ukazuje se, že je lze zakoupit pouze na webu výrobce – jeho adresa je www.guavital.cz.

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

Kde mohu koupit Guavital v České republice? V lékárně dr max, na Heureka nebo na webu výrobce?

Guavital lze objednat pouze na www.guavital.cz – tento doplněk nebyl nikdy jinde nabízen a výrobce zde neplánuje rozšiřování prodeje.

Objednávka Guavital – jaká je cena a existují nějaké akce? Jaká hodnocení dávají zákazníci a specialisté?

Jsou pro objednávky Guavital k dispozici nějaké akce? Jaká jsou hodnocení Guavitalu a je cena tohoto doplňku vysoká? Na www.guavital.cz zjistíme, jaká je aktuální cena a najdeme tam i akce na tyto kapsle. Objednávka je možná pouze na uvedeném webu. Zákaznické a odborné recenze zde byly od začátku pozitivní.

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

Dávkování Guavitalu – jak to funguje? Jsou zkušenosti zákazníků pozitivní? Jaké účinky/akce zaručují složky tohoto doplňku?

Dávkování Guavitalu – jak to funguje Jsou zkušenosti zákazníků pozitivní Jaké účinkyakce zaručují složky tohoto doplňkuZnáme dávkování Guavitalu a složky tohoto doplňku? Popisuje výrobce, jak to funguje? Jaké jsou zkušenosti zákazníků s Guavitalem a lze rychle pozorovat účinky/akce? Na www.guavital.cz nám tvůrce Guavitalu vysvětluje, jak to funguje a tam také najdeme dávkování těchto kapslí. Zkušenosti zákazníků jsou zde od začátku pozitivní. Tyto složky jsou zodpovědné za dobré účinky/působení Guavitalu:

 • hořký pomeranč
 • guava
 • zelený čaj

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

Jak funguje hořký pomeranč?

Extrakt z hořkého pomeranče je ceněn mj. pro lepší doplnění železa při chudokrevnosti – díky vitamínu C, který urychluje jeho vstřebávání. Je také zodpovědný za utěsnění krevních cév, čímž zlepšuje krevní oběh, zabraňuje ateroskleróze a srdečním chorobám. Může také zlepšit fungování trávicího traktu a blokovat tvorbu a růst rakovinných buněk. Také zmírňuje projevy mykózy a posiluje imunitu organismu. Extrakt z hořkého pomeranče obsahuje mimo jiné: zdroj synferinu. Předpokládá se, že synferin má podobnou aktivitu jako kofein nebo efedrin. Pomáhá urychlit metabolismus, což má za následek zrychlení rychlosti lipolýzy. Podporuje také proces termogeneze, jehož podstatou je zvýšení energetického výdeje, nutí tělo čerpat energii ze zásob nashromážděných v tukové tkáni.

Je guava účinná?

Guava je rostlina s mnoha zdraví prospěšnými vlastnostmi. Jeho listy mají protiprůjmové a antibakteriální vlastnosti. Kvajáva navíc zlepšuje činnost trávicího systému, podporuje správnou činnost střev a urychluje metabolismus. Dále snižuje chuť k jídlu, snižuje vstřebávání cukru v krvi, posiluje imunitu a chrání před nemocemi a infekcemi. Má protizánětlivé vlastnosti a schopnost inhibovat prostaglandiny a pomáhá bojovat proti zánětu. Zlepšuje průtok krve, podporuje činnost srdce a upravuje krevní tlak. Podporuje prevenci rakoviny, příznivě působí na psychiku a upravuje činnost nervové soustavy. Ovlivňuje také vývoj nervové soustavy u plodu a chrání dítě před vývojovými vadami.

Vlastnosti zeleného čaje

Pravidelně konzumovaný zelený čaj může být pro vysoký obsah účinných látek prospěšný v mnoha oblastech lidského těla. Jeho vlastnosti jsou široké, takže může být nápomocný mimo jiné při podpoře činnosti oběhového systému, ochraně před hypertenzí a tvorbou krevních sraženin v cévách – a také při ochraně před aterosklerózou, ischemickou chorobou srdeční a jejich komplikacemi. Zelený čaj snižuje tělesnou hmotnost, což je způsobeno kofeinem a epigalokatechin galátem. Snižují vstřebávání tuků a zvyšují energetický výdej těla a spalování tukové tkáně. Zelený čaj navíc obsahuje katechiny, které přispívají k inhibici tvorby tukových buněk. Měli byste také vědět, že diuretické vlastnosti zeleného čaje pomáhají očistit tělo od nahromaděných toxinů.

Často kladené otázky a odpovědi – FAQ

Guavital můžete zakoupit na www.guavital.cz – toto je jediné místo, které nabízí tento doplněk v původní verzi a s přírodními složkami. V tuto chvíli nelze tyto kapsle nikde jinde sehnat a žádné změny se zde nechystají.

Guavital se vyplatí používat v souladu s tím, co radí výrobce v příbalovém letáku – který je vždy součástí balení. Neměli bychom také zapomínat, že doplněk funguje pouze v kombinaci se zdravou stravou a fyzickou aktivitou.

Cena za nákup kapslí Guavital nebyla nikdy nízká, protože se používají přírodní složky – a jsou drahé. Na www.guavital.cz jsou však pravidelně zaváděny slevy a doplněk je k dispozici mnohem levněji.

Doplněk Guavital obsahuje mimo jiné: guava, extrakt ze zeleného čaje a extrakt z hořkého pomeranče. Tyto látky jsou přírodní a zákazníci se proto nemusí obávat žádných vedlejších účinků.

5 thoughts on “Guavital – jaká je cena za tyto kapsle a prodává je lékárna nebo obchod Dr Max? Diskuze – názory a zkušenosti zákazníků”

 1. Guavital vám doporučuji, protože jsem s těmito kapslemi už hodně zhubla a nepochybuji, že se mi podaří zhubnout ještě víc ???? Vždy jsem byla tlustší – už ve škole jsem od dětí slyšela, že jsem kobliha a tak dále – nebyli Jsou to pro mě pěkná léta a vůči rodičům cítím trochu zášť, protože jsem si díky nim vytvořil beznadějné stravovací návyky. Pravdou je, že jakmile se dítě začne stravovat tímto způsobem, může trvat mnoho let, než tyto návyky opustí. Teď je mi skoro 30 a poprvé v životě mám váhu správně ???? Abych řekl pravdu, nechápu a nikdy nepochopím ty lidi, kteří se snaží tvrdit, že na nadváze není nic špatného – já’ Teprve teď si začínám uvědomovat, že neustálá dušnost nebo bolest kloubů není něco, s čím se musí každý v dospívání potýkat 🙂 Je to smutné, to je vše. Pokud jde o účinky Guavitalu, zde výrobce vytvořil opravdu něco dobrého – při hubnutí jsem vůbec neměl hlad a mohl jsem se konečně soustředit na zdravé stravování a cvičení. Moc děkuji a tyto kapsle vřele doporučuji.

  Reply
 2. Objednat Guavital bylo absolutně nejlepší rozhodnutí, jaké jsem udělal – o tom není pochyb. Potřebujete se připravit na hubnutí? No jasně, že ano – pokud začneme bez plánu, po nějaké době definitivně zjistíme, že už nevíme jak dál a je lepší to prostě vzdát. I Česká republika si tyto kapsle chválí – suplementů je tam k dispozici mnoho a konkurence je značná. Navštivte obchod výrobce a ověřte si, jak správně používat Guavital – zde je velmi důležité neudělat žádnou chybu. Musím dát dobrou recenzi, protože účinky Guavitalu jsou pro mě skvělé – zhubla jsem už skoro 20 kg a vypadám jako úplně nový člověk ???? Doporučuji a s pozdravem.

  Reply
 3. Koupila jsem si Guavital, moc jsem nevěřila, že doplňky skutečně fungují – ale naštěstí jsem se mýlila ???? Hodně jsem zhubla – víc, než jsem původně zamýšlela. Cítím se dobře, nemám žádné vedlejší účinky a už nikdy nepřiberu – vytvořila jsem si dobré návyky, takže si myslím, že to nebude problém ???? Guavital vřele doporučuji.

  Reply
  • U mě je to stejné – nebýt toho, že Guavital snížil můj neustálý pocit hladu, nikdy bych se nenaučila zdravě vařit a vychutnávat si tato jídla ???? Podle mě to musí být ten nejlepší doplněk stravy na trhu – jiná možnost ani není ???? jsem ráda, že jsem našla a také tento nákup všem upřímně doporučuji.

   Reply
 4. Žít s nadváhou byla noční můra – neustále jsem se bála, že se jednoho dne neprobudím a moje srdce to nezvládne. Od té doby, co jsem zhubla s pomocí Guavital, mám výsledky testů konečně dobré a taky můžu jít na pláž, aniž bych se styděla – opravdu je to úžasné ???? Guavital doporučuji a s pozdravem.

  Reply

Leave a Comment