Čuchový zážitok

Rate this post

10 rituálov krásy, ktoré musíte vyskúšať aspoň raz v roku 2022 Od japonskej manikúry cez bambusovú masáž až po čuchovú dráhu.

Tu sú kozmetické procedúry, ktoré začnú rok 2022 v skvelej formeod Francesca Marotta
4. januára 202210 rituálov krásy, ktoré musíte vyskúšať aspoň raz v roku 2022

Chaloner Woods

Od profesionálnej starostlivosti o tvár s okamžitým žiarivým efektom cez žiarivé pramene umne navrhnuté na obnovenie účesu až po telový peeling schopný okamžite odstrániť drsnosť a suchosť.

Koľkokrát sme odkladali profesionálne kozmetické riešenie, ktoré vyzerá zaujímavo? Toľko… Začiatok roka s jeho novými dobrými úmyslami je tým správnym časom na zmenu, prejsť od fantázie k činom premenou frázy „Možno jedného dňa“ na „Teraz to skúsim“.

Aby ste si splnili sny a presvedčili sa Hlavná na vlastné oči, ako veľmi čarovný dotyk profesionálov v oblasti krásy dokáže niekoľkými pohybmi vylepšiť vzhľad a ako mávnutím čarovného kúzla zmazať a za krátky čas únavu a ak je, tak aj melanchóliu. Áno, kozmetické procedúry pozdvihujú morálku.

  1. Obchody, ktoré ponúkajú umelecké vône, takzvané niche parfumy, nie sú len predajnými miestami, ale miestami, ktoré zapájajú mnohé zmysly: nielen čuch, ale aj zrak, hmat.
  2. Niektoré zahŕňajú aj sluch, pretože ponúkajú hudobné skladby spojené s určitými inšpirujúcimi vôňami.

Na týchto špeciálnych miestach je možné si dopriať čuchovú cestu za asistencie kvalifikovaného personálu, ktorý vás prevedie objavovaním magického sveta, ktorý dráždi zmysly a odhaľuje sa ako nezvyčajné a stimulujúce dobrodružstvo. Ideálne na začatie hýčkavej prehliadky so správnym duchom.

Telový peeling, ktorý zametie prebytočné.

Exfolianty odstraňujú odumreté kožné bunky a ponúkajú niekoľko výhod: umožňujú pokožke lepšie absorbovať hydratačný krém, čistia upchaté póry a zabraňujú tvorbe zarastených vlasov. Nielenže dodávajú pokožke fantastický, hladký a žiarivý vzhľad, ale tiež zlepšujú jej zdravie: zhrubnutia v skutočnosti môžu z dlhodobého hľadiska spôsobiť výskyt škvŕn a často znížiť frekvenciu akné na tele.

Masáž bambusovými palicami a palicami. Sú to výzvy, ktoré stimulujú krvný obeh, zlepšujú zmyslové vnímanie nervov a podporujú lymfatickú drenáž, ako aj poskytujú hlboký pocit relaxácie a pohody.

Profesionálne ošetrenie tváre

Pre zachovanie mladosti tváre je vzácny aj dotyk kozmetičky. Profesionálne protokoly poskytujú rituály, ktoré zlepšujú krvný obeh, vykonávajú hĺbkové a efektívne čistenie, ktoré odstraňuje toxíny a zlepšuje vstrebávanie kozmetiky aplikovanej spôsobmi, ktoré je na nich ťažké dosiahnuť.

  • To vysvetľuje, prečo pomáhajú pokožke elegantne starnúť.
  • Na tento účel by sa mali vykonávať pravidelne. \Extra starostlivosť o pokožku hlavy.
  • Exfoliácia tejto oblasti je často zanedbávaná, pretože si človek myslí, že je zbytočná.

https://sedentexct.eu/blog/wp-content/uploads/2022/10/Profesionalne-osetrenie-tvare.jpgV skutočnosti ide o vzácne ošetrenie, ktoré dokonale odstraňuje nahromadené nečistoty, toxíny, zvyšky stylingových prípravkov, čím umožňuje prírodným olejom produkovaným vlasovými folikulami udržiavať nielen prostredie, ktoré ich obklopuje, ale aj dĺžky a vlasovú pokožku. zdravý.

Odlesky na vlasoch. Techniky, ktoré využívajú tmavé a svetlé odtiene, aby poskytli vlasom pohyb a hĺbku, sa nazývajú kontúrovanie vlasov alebo tieňovanie alebo sculptoning. Špecializovaný odborník, umiestnený v strategických bodoch, identifikuje najvhodnejšiu metódu manuálnej aplikácie pre každú hlavu na zlepšenie osobných vlastností. Absolútne experimentovať, aby ste sa okamžite zmenili bez použitia rezu. \

Leave a Comment