Suché čistenie v skorých ranných hodinách

Rate this post

Zobudíte sa a želáte si, aby bolo po všetkom, nočná mora koronavírusu sa rozplynula ako nočná mora. Nájdite energiu, ktorú potrebujete na to, aby ste zvládli deň, pomocou energického, ale nikdy nie agresívneho suchého čistenia tela.

Kefku s prírodnými štetinami, ohľaduplnú k pokožke, si môžete kúpiť online

Myslite na to, že prax suchého čistenia zubov už roky odporúča indický lekár Deepak Chopra, ktorý ho označuje ako ranný rituál, pretože je super stimulujúci a prečisťujúci.

  • Exfoliačná sada Zen Me s peelingovou rukavicou, špongiou Konjac, pemzou na nohy a telovou kefou
  • ZEN ME amazon
  • Kúpte teraz
  • Reklama – čítajte nižšie
  • Super odpočinutý očný obrys

Najviac úzkostliví bojujú s nespavosťou (efekt preťaženia zlými správami). Podľa estetickej lekárky Dvora Ancona, “pri absencii dobrého produktu na očné kontúry môžete ráno a večer napraviť vlhké vrecúška s harmančekom, nechať ich vychladnúť na očných viečkach. Užitočný prostriedok na vyfúknutie tejto oblasti ​tvár, ochladzovanie a odvádzanie prebytočných tekutín“.

Kedy by som mal používať kozmetickú starostlivosť o tvár Dr. Hauschka na noc?

Tieto dva prípravky predstavujú beztukové intenzívne ošetrenie, ktoré normalizuje rôzne kožné stavy.Nočná starostlivosť o krásu tváre – revitalizačná ampulková starostlivosť Dr.Hauschka podporuje 28-dňový rytmus pleti

Ako nočný ošetrujúci prípravok na tvár Dr. Hauschka Face Beauty Care na noc má normalizujúci účinok na suchú, mastnú, citlivú pleť so sklonom k ​​predčasnej tvorbe vrások. Jeho beztukové zloženie stimuluje metabolizmus pokožky, ktorá prechádza fázou maximálnej aktivity počas noci. Týmto  Blog  spôsobom sa aktivujú vlastné funkcie pokožky.

Kedy by som mal používať kozmetickú starostlivosť o tvár Dr. Hauschka na nocUpokojujúce ošetrenie v ampulkách Beauty care pre citlivú pleť na deň a noc – Dr. Hauschka pomáha redukovať začervenanie.

Vzácne výťažky z liečivých rastlín spolu s minerálmi v rytmickom riedení pôsobia na pleť posilňujúco v kozmetickej starostlivosti o citlivú pleť Dr. Hauschka na deň a noc. Upokojujú citlivú pokožku výrazným znížením začervenania. Intenzívne ošetrenie podporuje pokožku so sklonom k ​​dilatácii kapilár (kuperóze) vďaka jej spevňujúcim vlastnostiam na kapilárach. Posilnená a odolnejšia pokožka znovu získa vitálny a zdravý vzhľad.

  1. Kedy mám používať nočnú skrášľujúcu starostlivosť o tvár Dr. Hauschka a kedy skrášľujúcu starostlivosť o citlivú pleť na deň a noc od Dr. Hauschka?
  2. Ampulky Beauty Care odporúčame používať na noc po dobu 28 dní každý večer po očistení tváre. Počas prvých 3 týždňov aplikujte obsah 2 ampuliek každý večer a posledný týždeň obsah len jednej ampulky.
  3. Tvárovú kozmetiku na noc je možné aplikovať niekoľkokrát počas roka Odporúčame cyklus aplikácie každých desať rokov života (napr. pre 30-ročných 3 cykly za rok).

Leave a Comment