Karanténna situácia si vyžaduje, aby každý z nás prehodnotil svoje návyky.

Rate this post

V takejto konkrétnej chvíli a potrebe tráviť týždne doma sa oplatí naučiť sa vyčleniť si počas dňa chvíle venované pohode a starostlivosti o seba. Tu je teda 10 DIY kozmetických prostriedkov, aby ste sa cítili lepšie zvnútra aj zvonku. PS.

Ako pripomína niekoľko súčasných psychologických štúdií, malé pozitívne návyky majú silu dodať nám pokoj. Aspekt, ktorý treba zvážiť v tejto fáze izolácie a pocitu dezorientácie.
Súvisiaci príbeh

3 najlepšie DIY odtiene na Amazone

Maska na tvár Večer, po bežnom očistení tváre mliekom alebo penou a následne tonikom, naneste na tvár hydratačnú a rozjasňujúcu masku, aby ste sa vyhli nemožnosti byť vonku a užívať si jarné slnko. “Veľmi dobre si vystačíte s týmito dvoma ingredienciami na varenie: medom (veľmi dobrá tekutá akácia) a momentálne vytlačenou citrónovou šťavou.

Zmiešajte a získate rozjasňujúcu, rozjasňujúcu a hyper hydratačnú zmes. Stačí nechať pôsobiť 15 minút. , potom opláchnite vlažnou vodou“, radí estetická lekárka Dvora Ancona.

 • Pozri tiež
 • Výživná pleťová maska ​​s avokádom pre jemnú a hladkú pokožku
  tvár kiehls
 • Kúpte teraz
 • Reklama – čítajte nižšie

Cvičenia na udržanie tónu

Nie je potrebné mať doma činky alebo ktovie aké náčinie cvičiť a vlastne si na realizáciu stačí vyhľadať na internete návod ušitý na mieru vašej atletickej príprave (a cieľom).

 1. Napríklad tím trénerov FoodSpring ponúka sériu osviežujúcich cvičení, od laterálneho planku so zdvihom panvy až po ruský twist.
 2. Nájdite si čas na vizualizáciu sekvencií a zapamätajte si správne pohyby, aby ste sa vyhli zraneniam.
 3. Shake Shake 5986 hodnotenia potravín Kúpte terazProti celulitíde bojujte kávouUž máte obavy z celulitídy bez vašej stratégie ošetrenia v posilňovni a kabíne? Nerobte paniku!

Ako vysvetlila Henda Rezgui, skrášľovacia terapeutka v White Iris Beauty Spa, „vynikajúce riešenie spočíva vo vytvorení peelingu proti celulitíde pomocou kávového prášku na prísne mokrej pokožke priamo v sprche (dokonca aj moka spodky sú v poriadku). jemnejšia alternatíva, dobrý aj z trstinového cukru, zmiešať s olivovým olejom alebo mandľovým olejom.

Cvičenia na udržanie tónuAplikácia by mala nasledovať po krúživých pohyboch od členkov po zadok, niekoľko minút ležať, potom opláchnuť.Na viditeľné zlepšenie mikrocirkulácie stačí raz až týždeň. redukovať pomarančovú kožu“.

Zdvíhacia masáž prsníkov

Ako vie každý, kto má veľkorysý výstrih, aj prsia potrebujú push-up stratégiu. Oplatí sa využiť čas doma a naučiť sa liftingovú samomasáž venovanú tejto oblasti tela.

Podľa Rezguiho sa postupuje takto: “Telový krém (alebo olej) nanášajte krúživými a krúživými pohybmi, ťahaním osmičky, od priehlbiny podpazušia, prechádzajúcej cez kľúčne kosti, do centrálneho bodu hrudníka. Päť minút ráno, o piatej večer a je to.”

 • Krém na objem prsníkov Rapid Action
 • kukla
 • Lesklé vlasy s jablčným octom

Pozeráte sa do zrkadla a zisťujete, že vašim vlasom chýba lesk? Tu je babský liek, ktorý funguje: po obvyklom čistení a po nanesení kondicionéru alebo masky dokončite posledné opláchnutie jablčným octom. Mali by ste vedieť, že táto tekutina, vo všeobecnosti vyhradená na kuchynské použitie, pomáha doplniť chýbajúce soli a minerály v oslabených a namáhaných vlasoch a tiež ich leští. Zrieďte ho teplou vodou a zmierte sa so štipľavým zápachom – stojí to za to.

Leave a Comment