Źródło jodu w całkowicie naturalny sposób

0
Rate this post

Borany (substancje zawierające bor) powinny być dobrymi eliminatorami fluoru. Boraks (znany również jako boran soli) jest faktycznie uważany za ekonomiczne źródło boranu. W Stanach Zjednoczonych jest sprzedawany jako zmiękczacz wody i detergent w sklepach spożywczych. Na temat boraksu istnieje wiele dokumentów, które wskazują, że skutecznie wspomaga on wewnętrzne oczyszczanie organizmu z fluorku sodu.
Można go jednak przyjmować po prostu w dość małych układach z wodą destylowaną.

Obecnie więc niewielka ilość, taka jak 1/32 aż ćwierć łyżeczki boraksu w jednym litrze wody (rozpowszechnianej małymi porcjami w ciągu dnia) okazała się w testach zarówno pomocna, jak i bezpieczna. Dawka to jedna ósma łyżeczki z odrobiną sodu morskiego (regularnie na jeden litr wody – zobacz – kodekswalkizrakiem.pl) musi być szczególnie skuteczna. Zachęcamy jednak do śledzenia tego arkusza z wytycznymi.

  • Źródło jodu w całkowicie naturalny sposób Profesjonalne testy wykazały, że jod może zwiększać usuwanie fluorków za pomocą moczu. Czasami dieta jest niedostateczna pod względem jodu, zwłaszcza jeśli ktoś nie je ryb i zwraca uwagę, najlepiej z nienaturalnie jodowaną solą, aby nie spożywać żadnych produktów.
  • W ramach tego scenariusza warzywa oceaniczne, takie jak wodorosty Hijiki, Dulse lub Arame, mogą zwiększyć źródło jodu w całkowicie naturalny sposób i jednocześnie wspierać fluor z rurociągu.
  • Niemniej jednak detoksykacja fluorkowa za pomocą jodu pozbawia organizm ważnego wapnia.

Dlatego w tej konkretnej sytuacji należy uwzględnić wysokiej jakości źródło z minerału wapniowo-magnezowego (na przykład Sango marine-Corall). Ponadto nasi eksperci zdecydowanie zalecają podjęcie ekstrakcji fluoru wraz z jodem z lecytyny.
Drzewo tamaryndowca jest właściwie poza Afryką, obecnie rośnie również w Indiach, Azji Południowo-Wschodniej i południowych Stanach Zjednoczonych. W jej owocach schotenförmigen znajduje się słodko-kwaśny miąższ, który ma dość korzystny wpływ na trawienie.

  • Kora, a także liście tamaryndowca muszą być rzeczywiście przydatne do zmniejszania fluorków, powiedziawszy to. Można było z niego wytwarzać herbatę, esencje, a także nalewki.
  • Liście tamaryndowca można dostać w azjatyckim sklepie spożywczym lub u specjalisty medycyny ajurwedyjskiej. O pewnym dawkowaniu jest niestety wskazano w zasobach.

Nawet gdy ostatnie dowody wciąż wiszą, niektórzy Naturheilkundige ze Stanów Zjednoczonych używają melatoniny do eliminacji fluoru pochodzącego z ciała fizycznego. Melatonina to hormon ustrojowy, który trafia wieczorem do części śródmózgowia wielkości ziarnka grochu – szyszynki (nasady) – powstaje z serotoniny i poleceń składających się na rytm dnia i nocy organizmu. W szyszynce wraz z wiekiem osadzają się związki wapienne, a więc także mineralny fluorek wapnia. Razem tworzenie melatoniny obniża się wraz z wiekiem.

Czy melatonina jest tak naprawdę suplementem diety. wchłonięte, powinno to doprowadzić do odwapnienia szyszynki i usunięcia zalegającego fluoru. Melatonina przechodzi przez ustawodawstwo medyczne w Niemczech i nie jest oferowana jako suplement diety, ale tylko na receptę. Jednak w Stanach Zjednoczonych suplementy melatoniny są łatwo dostępne, a ludzie faktycznie poświęcają dużo więcej melatoniny niż aspiryny.

Tymczasem uważa się, że melatonina może chronić przed chorobą Alzheimera, biorąc pod uwagę, że działa ona neuroprotekcyjnie, a także chroni przed wolnymi rodnikami. Melatonina powinna być właściwie tylko w nocy, ponieważ jest męcząca i może zazwyczaj pogorszyć rytm od ciągłego.

Oprócz przyjmowania melatoniny w postaci suplementów diety, należy dużo uprawiać sport, zdrowo się odżywiać (powrót niewystarczający w porównaniu do zbyt dużej ilości posiłków), a także konsekwentnie praktykować medytację lub wykonywać ćwiczenia rekreacyjne.

Przeciwutleniacze, które usuwają przypadki związane z fluorem

Wiele z powyższych strategii nie tylko pomaga fluorowi z rurociągu, ale także pomaga organizmowi szybciej odbić się od szkód wywołanych fluorem.

Po pierwszym badaniu rozumiesz, że oba wysokiej jakości przeciwutleniacze mogą łatwo naprawić uszkodzenia dobrze znanego kanału – rutyny i EGCG – które powstają po zatruciu fluorem. Rutyna jest w rzeczywistości flawonoidem (drugim lekiem roślinnym), który występuje w wielu roślinach, ale szczególnie w kwiatach bratka, w konopiach gryki w pietruszce i wielu innych.

Indyjskie badanie naukowe z 2015 roku wykazało, że fluorek sodu doprowadził do uszkodzenia wartości rynkowych duszy, zwiększenia napięcia oksydacyjnego, wzrostu poziomu cholesterolu LDL, a także obniżenia poziomu cholesterolu HDL. Jednak rutyna – która jest łatwo dostępna w tabletkach jako suplement diety – może pomóc w znacznej przebudowie we wszystkich tych wartościach.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here