Ebook nejlepsi proteiny

0
Rate this post

V tomto období, ve kterém převládá energie Země, podle Teorie 5 přeměn, musíme pamatovat na krmení Vodní energií, Koukni na to která řídí ledviny a močový měchýř. Jak? Velmi snadné: jen pár mořských řas každý den, fazole azuki velmi často, občas trochu pohanky, pikantní koření jako miso, umeboshi a sójová omáčka a máte hotovo.

Když si pak nezapomeneme podpořit játra (“opuštěná” energií jara), prostě čas od času pomocí kyselých příchutí (citron a umeboshi), udělali jsme “bingo”.

Zimní zima se blíží

Teploty klesají a vy se snažíte najít návrhy, jak ochlazením odolat a užít si trochu tepla i v těch nejchladnějších měsících roku? Níže najdete všechny naše rady, jak toho mrazu příliš nevydržet

  • Vhodně se oblečte
  • Zůstaňte cvičit
  • Bojujte s nachlazením u stolu
  • Zabezpečte svůj dům před chladem

Teplý večer

Zima je děsivé období, které nám přináší spoustu nádherných věcí, počínaje kouzlem vánočních prázdnin, nocí doma s přikrývkami i pohovkami, osobitým prostředím zasněžené krajiny nebo víkendovým odpolednem chráněným před chlad v sále odhalit přitažlivost filmu viděného v kině.

Nejchladnější měsíce v roce nám však přinášejí také cenově nejdostupnější teploty a ne každý z nás toleruje ochlazení. Pokud patříte mezi lidi, kteří si potrpí především na to nejtvrdší prostředí, po zhlédnutí tohoto videoklipu s námi vymyslete, jak toho z chladu zimních měsíců příliš nezažít.Videa od Lorenza Marcheschiho

Přiměřeně se oblečte

Iniciála našich návrhů se vám může zdát bezvýznamná, ale není tomu tak, protože prozradíme něco, čemu ne každý rozumí. Úplně nejlepší přitažlivost proti chladu je ta „cibulová“. Správně, nošení vrstev různého vzhledu zajišťuje větší pohodlí než oblékání do několika těžších věcí.

Přiměřeně se oblečteAbyste toho mrazu vydrželi mnohem méně, nezapomeňte si vzít skladovací tílko, poté tričko s dlouhým rukávem nebo trička, kabát a nakonec kabát nebo kabát. Tento mohutný štít vás jistě ochrání před chladem a udrží vás v pohodlí po celý den.

1. Správně se oblečte © GettyImages
2. Pokračujte ve cvičení

I když prší, je pohoda a vy chcete strávit co nejvíce času zahrabaní uvnitř, zima je období, ve kterém se musíte nevzdávat nedbalosti a také bezesporu musíte pokračovat ve cvičení, udržovat váš metabolismus je aktivní a zároveň zaručují, že si vaše tělo zachová dobrý svalový tonus, takže zbývá spalovat kalorie a udržovat tělesnou teplotu vyšší.

Pokud se tedy rozhodnutí pro běh v parku stane obtížnějším, pamatujte, že existují fitness centra, bazény a také další krytá zařízení, kde můžete pokračovat ve cvičení, nejen abyste se udrželi v kondici, ale také abyste zvýšili svůj předpoklad Studený.

Bojujte proti chladu u stolu

Naše možnosti stravování jsou také nezbytné, aby nás chránily před chladem a také udržovaly správnou tělesnou teplotu. Nejprve si uvědomte, že je to pravda: v zimních měsících musíme jíst trochu navíc, nebo spíše zvýšit obvyklou spotřebu kalorií.

Mezi potraviny, které nám pomáhají k lepšímu pocitu tepla, patří určitě ty bohaté na bílkoviny: prsa, vejce, luštěniny. Ve skutečnosti zdravé bílkoviny vyžadují, aby naše tělo fungovalo tvrději, aby roztavilo ještě více energie pro jejich vstřebávání a také pro udržení vyšší tělesné teploty.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here