Detoxikace tela

Rate this post

Po období extravagance je normální pomýšlet na očistu těla, tedy zvolit si mnohem zdravější stravu, aby vaše tělo „zbylo“, poskytlo mu pauzu. Pokud mě sledujete delší dobu, jistě uznáte, že jsem proti přísným  klikněte zde • a přísným dietním plánům, které mají za cíl rychle shodit tuk, často spoléhající na to, co najdu na internetu.

Bez skutečných lékařských důkazů

  • Pokud jde o mé obavy, výběr správného krmného programu musí být proveden s úmyslem jej trvale táhnout. Cheat by neměl být detoxikační, nicméně opilost … to znamená nevyvážený dietní plán ve prospěch komerčních potravin, cukrů, nezdravých tuků a tak dále.
  • Efektem vhodné stravy je detoxikace organismu: snížení trávicí zátěže, snazší adaptace cenných i zdravotně nezávadných živin.

Jak jste možná zjistili, ve skutečnosti jsem neuváděl detoxikační nápoje a tak dále. A dělám to z jednoduchého důvodu: „očištění těla pomocí dietního plánu“ může nastat tak, že tělesné orgány těla budou fungovat zdravě a vyváženě, lehce.

Přesně jak játra detoxikují tělo

Naše tělo připomíná mega jadernou elektrárnu. Představte si komerční objekt, kde je jaderná elektrárna, ale navíc pracoviště, parkoviště a také čistírny odpadních vod.

V analogii je elektrárna uvnitř použita přesně k tomu, aby celý komplex fungoval. Proto na denní bázi vytváříte energii počínaje předloženými kaloriemi a také produkujete odpad.Před odpadem je velká část energie, která se přeměňuje na asimilovatelnou pomocí náročných zařízení syntézy, která je v současné době zbytečné popisovat.

Přesně jak játra detoxikují tělo Játra mají tuto dvojí funkci asimilovat a také vyslat do odpadu vše, co není potřeba. Jde tedy o důležitý a zároveň nesmírně nezbytný tělesný orgán, který je třeba chránit (detoxikovat) všemi způsoby.

Zdá se mi, že detoxikační dietní plán složený z nápojů, který trvá patnáct dní, i když je užitečný v kontextu pocitu „lehčí“, nedává smysl, pokud chyba přetrvává po zbytek roku.Detoxikace vašeho těla pochází z wellness vašich jater.

Co dělají vaše játra, aby vás očistila?

  1. Játra jsou jak zásobovacím centrem, tak i spínacím centrem elektrárny. V podstatě „rozhoduje“, jaké živiny použít a také co vyhodit.
  2. Funkcí energie je udržovat hladinu glukózy v krvi a těle nedotčenou. Operace probíhá mechanismem „ukládání i uvolňování“ cukru, který se podle potřeby vrací do krevního oběhu.

Játra se také zabývají tuky, zejména tvorbou cholesterolu, která funguje v několika procesech, a to i přes své nespokojené výsledky. Naštěstí pro nás se tak děje kontrolovaným způsobem, a to díky tvorbě HDL cholesterolu, který chudým nechtěné bere a odbourává ho.

Leave a Comment