Detoxikace ocista jater a zlucniku

Rate this post

30. září 2019 od Fabio Ambrosino (autor vědeckých myšlenek).„Čištění jater pomocí jaterního výplachu je přímočaré a podrobnosti přináší mnoho výhod pro vaše zdraví“: toto je pojistná událost, která otevírá jednu z mnoha webových stránek popisujících techniku ​​Moritz-Clark, známější jako jaterní výplach.

Je výplach jater užitečný pro zdraví?

Tyto stránky naznačují poruchu funkce jater jako možnou hlavní příčinu mnoha onemocnění, která zahrnují: nedostatek hladu, závratě a mdloby, menstruaci a také problémy s menopauzou, otoky očí, kožní problémy, mravenčení v nohou a nespavost [1] Vše příznaky, u kterých se jako možnost doporučuje tzv. jaterní výplach.

  1. Obsahuje několik dní trvající potravinovou proceduru, která dokáže očistit játra od odpadu, který v nich uchovává.
  2. Navzdory znatelné prestiži této terapeutické léčby však neexistují žádné klinické důkazy, které by prokázaly její účinnost.
  3. Na druhou stranu, podle některých studií, je Moritz-Clark technika založena na právě špatném předpokladu.

Co je to jaterní flush technika?

Koncept jaterního výplachu pochází z teorií učitele ájurvédy, shiatsu, iridologie a vibrační medicíny Andrease Moritze a také naturopatické bioložky Huldy Regehr Clark, která je chápána pro své názory na počátek výrůstků, o nichž referují četné eseje s vysokým – znějící tituly jako “Lék na všechny sofistikované druhy rakoviny” a také “Prevence všech rakovinných buněk”.

  1. Stručně řečeno, jaterní výplach obsahuje proceduru trvající asi dva nebo více dní, po týdnu přípravy pitím jablečného džusu a dodržováním některých výživových pokynů.
  2. Vlastní mytí se skládá téměř výhradně z epsomské soli, též známé jako anglická sůl nebo hořká sůl (chemicky jde o heptahydrát síranu hořečnatého), za studena lisovaného extra panenského olivového oleje a grapefruitových nebo pomerančových esencí.

Co je to jaterní flush technikaTento specifický dietní plán v kombinaci s několika hodinami odpočinku (čistě na břiše, s hlavou trochu zvednutou) by jistě dokázal upřednostnit vypuzení „mnoho žlučových kamenů, které si všimnou“ postupnými defekacemi. stín ekologicky šetrný a pravdou, že plavou, zatímco každá maličkost se potápí” [1]

Opakování po 2-3 týdnech by podle jeho propagátorů zaručovalo “plnou očistu jater” a také značné výhody pro ty, kdo ji podstupují.

Ostatně mezi webovými stránkami, které se tématu věnují (spolu s marketingem nákupu epsomské soli nutné pro zákrok a také knih Andrease Moritze a také Huldy Regehr Clark) se také dočteme, že „pokles v jaterních funkcích není téměř nikdy zjištěno vyšetřením krve, ale pramení z toho téměř všechny zdravotní problémy, přitažlivost a problémy s předčasným stárnutím“ [1].

Přesto jako Maurizio Koch, emeritní hlavní lékař nemocnice San Filippo Neri v Římě a také organizátor Klubu pro gastroenterologii a hepatologii založenou na důkazech upřesňuje: “Játra mají hmotnost asi 1,4 kg.

Tento orgán je schopen vykonávat svou složitou činnost stejně jako kolaps asi poloviny svého objemu.

Játra mají rys reklamy vstřebávání potravy, strukturních bílkovin i srážecích prvků a také akumulace energie, vitamínů i železa.Jediné prospěšné jaterní testy jsou transaminázy, alkalická fosfatáza a také bilirubin. mezinárodní marker funkce jater neexistuje obdobné použití. Význam poklesu jaterních rysů v nezměněných vyšetřeních je nesprávný.”

Leave a Comment