Umyślna ekstrakcja ważnych witamin

0
Rate this post

Inną przyczyną niedoboru w naszym pożywieniu witamin rozpuszczalnych w tłuszczach jest to, że są one celowo usuwane wraz z nadmiarem tłuszczu. Firmy medyczne, w tym American Center Organization, które posiadają United States Dietetic Affiliation i wielu lekarzy opieki zdrowotnej, a także media zaostrzyły nasz zespół, że organizm tłuszczy jest dla nas zły i jest jednym z najważniejszych korzeni przyczyną poważnych dolegliwości zwyrodnieniowych są faktycznie.

Uratowali nas, abyśmy nie pamiętali, że witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, od których zależy nasze zdrowie i samopoczucie, znajdują się właśnie w tłustych porcjach produktów zwierzęcych. Wejdź też na www.kodekswalkizrakiem.pl.

Zmniejszenie zawartości tkanki tłuszczowej szkodzi zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Czy faktycznie odtłuszczony nabiał jest odtłuszczonym mlekiem, a następnie pozbył się wszystkich rozpuszczalnych w tłuszczach witamin ze śmietaną. Kroisz tłuszcz pochodzący z pieczeni lub nawet mięsa z kurczaka, usuwasz warstwę skóry, która idzie na wydalanie witamin rozpuszczalnych w tkance tłuszczowej. Zachowanie stylowe, mające na celu obniżenie zawartości tkanki tłuszczowej w pożywieniu, przy jednoczesnym zminimalizowaniu wchłaniania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Ta strategia jest niebezpieczna dla naszej firmy.

Minerały

Umyślna ekstrakcja ważnych witamin

Materiał mineralny jest w rzeczywistości innym, choć powiązanym tematem. Nasze nowoczesne plany dietetyczne obejmują po prostu ułamek czasu rzeczywistego, który prezentował produkty żywnościowe naszych przodków. Dieta ludów tubylczych była tym, czym właściwie jest minerał – jak dzisiejsi bogatsi w minerały – polegający. Nowoczesne metody obchodzenia się z produktami żywnościowymi są wolne od minerałów, a także wypłukują je wszystkie.

Zaburzony układ trawienny utrudnia przyjmowanie składników mineralnych.

Zakłócone trawienie pokarmu lub przyjmowanie składników odżywczych powoduje niepokój, ponieważ organizmowi trudniej jest wtedy wchłonąć kilka pozostałych minerałów. Minerały są szybko zużywanym składnikiem tempa metabolizmu z organizmu, a także zwiększają zapotrzebowanie na minerały w końcu ze stresu i niepokoju.

Różne inne zmienne, które zwiększają zapotrzebowanie na minerały, to spożycie kawy i różnych innych koktajli zawierających kofeinę, narażenie na ekologiczne substancje toksyczne oraz leki. W związku z tym jest bez wielu osobników z jednego lub nawet wielu niezbędnych minerałów.

Wapń, co, a także minerał magnezu

Kości i zęby są właściwie różne, z pewnością nie tylko z fluoru. Chociaż fluor w związku z zapobieganiem próchnicy jest uważany za ważniejszy niż wszystkie inne minerały, zdrowe i zrównoważone perłowe białka wymagają oczywiście więcej od leku. Również określony poziom wapnia, magnezu i pierwiastków śladowych Sango, takich jak wanad, cynk i bor, są bardzo ważne dla osadzania się z zębów. Ze względu na nasze wyczerpane tereny te elementy w naszych nowoczesnych posiłkach są trudne do zlokalizowania.

Dlaczego minerały faktycznie pomijają ludzi?

Minerały powstają z planety – pojawiają się zarówno z ziemi, jak i zerodowanych przez tysiąc lat kamieni. Zasadniczo rośliny pobierają minerały, a także udostępniają je, dzięki czemu są mniej skomplikowane dla układu trawiennego zwierząt. Zarówno stworzenia, jak i rośliny są częścią cyklu żywieniowego, a zatem również aspektem diety człowieka.

Dodatkowe minerały w ziemi są uwzględnione, tym bardziej w posiłkach, które jedzą nasi eksperci. Jeśli podłoga jest już zniszczona przez nadmierne lub niewłaściwe użytkowanie, dostarczaj roślinom minerały w wystarczających ilościach. I jakby to było wystarczająco znośne, zawartość błonnika mineralnego w posiłkach jest ponownie zmniejszana poprzez przetwarzanie komercyjne i rafinację.

Zupy zawierały mało minerałów.

O tym, jaki rodzaj posiłków spożywamy, dowiadujemy się z ilości składników mineralnych, jakie dokumentuje nasza firma. Tak więc wiele starożytnych stylów życia na całej planecie miało w swojej diecie bulion z tkanki kostnej, który jest bogaty w minerały.

Takie bogate w składniki odżywcze pokarmy zostały jednak zastąpione we współczesnej kulturze przez zupy w puszkach lub nawet instant z zakładu produkcyjnego, które nie zawierają minerałów. Niedrogą usługą poprawiającą budżet mineralnych składników odżywczych, którą można łatwo stworzyć samodzielnie, jest posiadanie „Naparu z kości” w codziennej diecie.

Łatwe źródło minerałów dla nie-wegetarian.

To bogate w minerały jedzenie to właściwie przygotowane (surowe lub nawet przygotowane) kości w wodzie, która jest właściwie połączona z odrobiną octu, gotowana na wolnym ogniu przez 24 do 2 dni, a także odpompowywana raz na jakiś czas. Bulion należy odurzyć w procentach przez cały dzień.

To, co pozostaje, można zamrozić lub rozmrozić w razie potrzeby. Tona jednego lub dwóch kubków na raz musi wystarczyć, aby mieć pozytywny wpływ na zdrowie. Różne inne wspaniałe zasoby minerałów to w rzeczywistości niebieskie algi, surowa sól oceaniczna, warzywa i owoce uprawiane metodami ekologicznymi lub biodynamicznymi, a także surowe mleko krowie.

Chemiczne mieszadła metabolizmu.

Enzymy są trzecią główną organiczną składnika, który w rzeczywistości jest bogaty w skali międzynarodowej w planie diety ludów tubylczych, ale z pewnością nie w schemacie diety. Chemikalia to tak naprawdę narkotyki, które znacznie militaryzują miliardy reakcji łańcuchowych zachodzących codziennie w organizmie.

Te makrocząsteczki są odrębnymi białkami, z których każde ma strukturę i funkcjonalność. Tak więc enzym amylaza działa nieprawidłowo na przykład, węglowodany bezpośrednio na cząsteczki glukozy, proteaza rozszczepia białka na aminokwasy w układzie pokarmowym, a lipaza rozszczepia tłuszcze w glicerydzie.

Enzymy są faktycznie niszczone przez ciepło

Zasadniczo wszystkie chemikalia mają słabość: ciepło. Ulegają one zniszczeniu w trakcie gotowania żywności oraz w temperaturach, które są faktycznie wykorzystywane w przetwórstwie przemysłowym. Zdenaturowano termicznie enzym, poprawiając jego konstrukcję. W konsekwencji enzym nie jest już w stanie spełnić swojej funkcji.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here