Holistyczna higiena jamy ustnej

0
Rate this post

Wydaje się, że ADA z pewnością nigdy nie zwróciłaby prawdopodobieństwa, że jama ustna i perłowe białka są związane z resztą ciała, a na pewno nie niezależnie od tego działania. Pomysł, że dziury w perłowych białkach są końcowym skutkiem szeroko rozpowszechnionego stanu zdrowia, nie jest nowy. W niektórych systemach klinicznych, jak np. medycyna Dalekiego Wschodu, dolegliwości w jamie ustnej traktuje się jako przejaw szeroko rozpowszechnionych nierówności, a także pożywienie z braku.

Kondycja ciała fizycznego decyduje o zdrowiu

Nawet jeśli choroba bakteryjna jamy ustnej nie może być lekceważona, z pewnością nie powinna być lekceważona, działanie innego organizmu w celu obliczenia, czy rzeczywiście istnieje podatność na ten patogen – zobacz – strona główna. Jeśli wszystkie jednostki z ciała fizycznego działają odpowiednio i skutecznie, spada do chorobotwórczych istot żywych o znacznie cięższych stopach. Zarazki mogą rozmnażać się w uszkodzonym, übersäuerten ciele.
Przedstawia stan zdrowia zębów

Niezliczone lata wcześniej uznano, że zdrowie całego organizmu znajduje odzwierciedlenie w zdrowiu zębów, a także smakują wschodnich lekarzy. Składnik korpusu mówi o stanie z całej jednostki.

Ta sceneria jest w rzeczywistości wyjątkowa wśród azjatyckich procedur diagnostycznych leków, które od dawna są znane ze względu na ich niezawodność i integralność. Wydaje się, że nie ma na to żadnych różnic, niezależnie od tego, czy badasz puls, język, skórę, ucho czy rękę. Tak istotny i powiązany ze wszystkimi urządzeniami element ciała, jakim jest jama ustna, jest potężnym narzędziem analitycznym.

Obecny rumak

Holistyczna higiena jamy ustnej

Każdy, kto kiedykolwiek sprawdził „obecnego konia w jamie ustnej”, rozumie, że jest to w rzeczywistości szybka, praktyczna metoda na stan
Zgodnie z teorią zaczerpniętą ze wschodnich leków, zęby na pewno nie ze względu na resztę organizmu są faktycznie podzielone. Z drugiej strony twierdzą, że ujawniono w nich wszystkie inne ciała z ciała fizycznego.”
Perłowobiały przykład zdrowia całego szkieletu
Perłowobiałe to tak naprawdę kości, a więc działają na ogólny stan zdrowia całego szkieletu.

Zęby przerosły żuchwę i składają się z tego samego produktu, co inne kości. W Chinach wielokrotnie udowodniono, że jeśli kości są zdrowe i zrównoważone, zęby też są.
I odwrotnie, perłowe białka są również narażone na problemy zdrowotne, gdy tkanki kostne są chore. Również nauka zachodnia uważa, że zęby zawierają minerał wapnia, różne inne minerały, białka, a także identyczne pierwiastki. Ponieważ organizm nie był w stanie wytworzyć tych składników odżywczych, perłowobiałe natychmiast cierpią, jeśli przeoczą niezbędne części w planie diety.

Trawienie zaczyna się w jamie ustnej

Podobnie, lek mandarynkowy zauważył, że usta są w rzeczywistości pierwszą funkcją żołądka, a także układu pokarmowego. Kiedy trawienie jest zakłócone, często dotyczy to zębów, a także wyściółki komórkowej w jamie ustnej. Jest to właściwie zrozumiałe, jeśli weźmie się pod uwagę, że wapń i inne minerały muszą dostać się do krwioobiegu za pomocą struktur ściany przewodu pokarmowego, zanim zostaną wykorzystane przez organizm.

Problemy żołądkowo-jelitowe utrudniają ocenę składników odżywczych

To niewystarczające, aby nasi eksperci dostarczali te składniki odżywcze wraz z posiłkami do naszej firmy: mogą być one przyklejone taśmą podczas procedury jelitowej, aby wyróżnić. W najlepszej sytuacji proces ten działa po prostu marnotrawnie. Kiedy w pracy pojawiają się problemy z przewodem pokarmowym, ta niewydolność jest w rzeczywistości znacznie bardziej wzmocniona.

Jama ustna jest jednym z urządzeń oddechowych

Patrząc z perspektywy mandarynki, leki z jamy ustnej są dodatkowo częścią układu oddechowego, ponieważ reprezentują położenie układu oddechowego i są połączone ze strukturami ścian oskrzeli, a także płuc. Nierówność może objawiać się po prostu bólem lub nawet atrofią zębów w oskrzelach. W ten sam sposób może istnieć połączenie między perłowymi białkami a wszystkimi innymi fizycznymi jednostkami ciała.

Zęby są faktycznie połączone z sercem za pomocą naczyń włosowatych

Perłowe białka są w rzeczywistości bezpośrednio połączone z sercem przez naczynia krwionośne. Wie o tym nawet zachodnia medycyna i dlatego niektórym osobom tuż przed operacją jamy ustnej podaje się antybiotyki na receptę, aby zapobiec chorobom zakaźnym w układzie sercowo-naczyniowym i innych narządach.

Z tego powodu również zdrowy i zrównoważony przepływ krwi oraz silny cykl są kluczowe dla zdrowia jamy ustnej. Chociaż może czystość zębów przyczynia się do powstawania ubytków, ważne jest, aby uznać, że choroby zębów są zazwyczaj oznaką, że w rzeczywistości istnieje nierówność w innej części ciała.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here