Miały rewelacyjną perłową biel zębów

0
Rate this post

70 lat wcześniej, DOCTOR Rate prowadził badania krok po kroku, począwszy od próchnicy zębów. Odbył podróż do rdzennych ludów na całym świecie, przeanalizował stan zdrowia ich perłowych białek i ich plan żywieniowy, przywiózł oba elementy.

Ogólnie rzecz biorąc, stwierdził, że rdzenni mieszkańcy całego świata mieli wyjątkowo dobre, prawie idealne zęby, pod warunkiem, że pozostały takie, jakie ich przodkowie stworzyli do produkcji. Jeśli to powiedziawszy, zaczęli jeść przetworzone przemysłowo produkty spożywcze w świecie zachodnim, które były dla nich teraz na wezwanie, ze względu na ich powiązania z białym kolorem, zwykle rozwijali próchnicę.

Recenzje, które stworzyły WWW, gdy miejscowi, którzy przeżyli na odżywkach, przypominają naszej firmie o kwotach, które wyjaśniłem na początku tego konkretnego krótkiego artykułu.

Gdy tylko tubylcza społeczność opanowała współczesne zwyczaje konsumpcyjne, nieład z ich perłowej bieli szybko je zdegradował, podczas gdy te, które pozostały przy tradycyjnej diecie, która zawierała posiłki faktycznie w menu, które Ascendenci odrodzili się na starość, zawsze zachowywali piękno perłowe biele.

To naprawdę fascynujące, że te rdzenne ludy prawie nie są oczyszczone z perłowej bieli, aw jej jamie ustnej często znajdowały się resztki), w rzeczywistości nadal nie mieli próchnicy.
Tak długo, jak zwykle żyły, przez całe życie posiadały prawie całkowicie zdrowe i zrównoważone perłowe białka.

  • Badane osoby miały rewelacyjną perłową biel i to bez fluoryzowanej wody pitnej, bez dentystów i pasty do zębów. Jeśli jeszcze zaczęli spożywać przemysłowo bardzo dostosowane „pożywienie białego mężczyzny”, nawet próchnica ich zębów padła ofiarą. W tym przypadku czyszczenie zębów spowodowało to, gdy było czysto, ale z pewnością nie chroniło ich wszystkich przed lukami. Już samo to monitorowanie powinno zachęcić Amerykanów do zwątpienia w opowieści starych żon, które wstrzyknęły jej wraz z ADA.
  • Szczególnie następujące artykuły spożywcze pogarszały stan zębów: biała mąka, słodycze, rafinowany ryż, konserwy, oleje cukrowe oraz wszystkie produkty zawierające te pierwiastki. W zachodnich sklepach spożywczych rzadko jest artykuł z tymi aktywnymi składnikami

Miały rewelacyjną perłową biel zębów

To samo dotyczy białego ryżu, białej glukozy, a także każdej innej przetworzonej przemysłowo żywności. Końcowym rezultatem obróbki artykułów spożywczych jest materiał, który jest bogaty w „puste kalorie”, a także brakujące witaminy, minerały, zdrowe białka, żywe enzymy i przede wszystkim tłuszcze. Jeśli artykuł spożywczy faktycznie włamuje się do ciała jeszcze bardziej, ponieważ prowadzi je do niego, można to określić jako „AntiNahrungsmittel”.

Tego rodzaju posiłki są stratą dla organizmu z batona, ponieważ pobierają jeszcze więcej składników odżywczych w toku procesu trawiennego, niż go dostarczają.
Poza tym bardzo krystalicznie czystym związkiem, który istnieje pomiędzy odżywianiem a próchnicą zębów, DOCTOR Cost stwierdził, że dobre samopoczucie perłowych białych zębów jest rzeczywiście połączone z bardzo dobrym standardowym stanem odnowy biologicznej.

Odkrył niezwykły związek między dietą złożoną z rafinowanej żywności, a wrodzonymi problemami w jamie ustnej i żuchwie. Dowiedział się, że rodzice, którzy spożywają komercyjne posiłki, są w rzeczywistości narażeni na ryzyko, że świat zabierze dzieci wraz z misgebildetem arc.

Było to coś całkowicie nowego w kulturach aborygeńskich. W tym przypadku żuchwa matek i ojców była właściwie tworzona, aby upewnić się, że deformacje małych dzieci nie mogą być przypisane dziedziczeniu. Przeanalizowali szczątki przodków i doszli do wniosku, że podobnie miał ten nieskazitelnie atrakcyjny łuk.

Dopiero po tym, jak osoby dotknięte chorobą zaczęły jeść współczesne, wyrafinowane produkty spożywcze, te komplikacje miały miejsce. Dziedziczne upośledzenia Solcherlei nie są niczym szczególnym w naszej współczesnej kulturze. To nie jest przypadek, że jakość naszych produktów spożywczych przez 70 lat, które faktycznie upłynęły ze względu na fakt, że PHYSICIAN Price dokonał swoich odkryć, w rzeczywistości zniszczyła się jeszcze szybciej.

  • Nasze obecne podejście produkcyjne w branży spożywczej ma na celu zniszczenie naszej perłowej bieli, naszego ogólnego stanu zdrowia, a także dobrego samopoczucia z otoczenia. Szeroka gama różnych sfabrykowanych produktów spożywczych, które nigdy wcześniej nie pojawiały się w dietach indywidualnych osób, w rzeczywistości znacząco ukształtowała nasze życie.
  • Ubytki w zębach to tak naprawdę tylko niewielki uboczny efekt naszych działań, którego jednak nie da się właściwie zlekceważyć. Dzięki zrozumieniu przez naszych ekspertów przyczyny próchnicy, nasi eksperci mogą stopniowo poznać naszą sytuację, pozwolić i przy odrobinie szczęścia poprawić.
  • Najbardziej pociągające jest to, że te tubylcze ludy rzadko samodzielnie myły perłowobiałe ponieważ w konsekwencji zwykle resztki znajdowały się w jej jamie ustnej), jednak nadal wolne od próchnicy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here