Rozmnażanie się bakterii w jamie ustnej

0
Rate this post

Bakterie te żywią się rzekomo słodkimi pokarmami, słodyczami, a także pokarmami bogatymi w skrobię. Twierdzi się, że te żywe istoty wytwarzałyby kwasy, które atakują pastę do zębów i powodują dziury. Rozmnażanie się bakterii w jamie ustnej rozwiązuje inne problemy, w tym na przykład gromadzenie się płytki nazębnej lub kamienia nazębnego, a także choroby dziąseł.

To jest niewystarczające, aby być dużo bardziej objawowym zarządzaniem – sprawdź – SG. Zwolennicy tej teorii widzą wiele okazji, aby zmyć rozwiązanie problemu w pracy jak w przybliżeniu perłowobiałe. Radzisz, regularnie czyść perłowe białka za pomocą nici dentystycznej i płynu do płukania jamy ustnej, a także wszystkiego innego, co pomaga w redukcji mikroorganizmów i tworzeniu perłowobiałego szkliwa. Zakładasz, że taśma zębów przemawia, aby chronić je przed niszczącym kwasem.

Sprzeczności, które trzeba wyjaśnić

Jeśli chodzi o plan diety leczniczej, uważają, że słodycze i słodkie produkty spożywcze wspierają mikroorganizmy, a więc powodują problemy. Mocno wierzą, że fluor wzmacnia pastę do zębów, a także zapewnia jej dodatkową odporność na mikroorganizmy wytwarzające kwasy. Ciekawym werdyktem, jaki można zaobserwować z tego przekonania, jest to, że możesz jeść tyle cukru, ile chcesz, bez tego, że atakuje szkliwo zębów, chyba że na pewno od razu po jedzeniu wyczesałbyś zęby, a także wyczyścił luki razem z nicią dentystyczną , mikrobiologicznego ekosystemu do zakłócenia.

Rozmnażanie się bakterii w jamie ustnej

Co dokładnie chroniło ludzi przed próchnicą, zanim pojawiła się pasta do zębów, szczoteczki do zębów i Zahnärtze? Poza tym, że te, które próbowały myć zęby, oczywiście z pewnością nie do końca się nadawały, aby złagodzić, powiększyć izolatki wypełnione amalgamatem i picie wody z umieszczonym fluorem, obie techniki mają znaczące konsekwencje.

Zasadniczo wszyscy w Stanach Zjednoczonych byli wcześniej dotknięci próchnicą i chcą, aby nasza firma uważała, że ta dolegliwość jest w rzeczywistości płytkim problemem, a także zarazkami w jamie ustnej, które zaatakowały cienkie szkliwo, który chroni nasze zęby.

Sprawa idzie znacznie dalej

Poziom kleju, który wspiera całą tę historię, jest znacznie cieńszy w porównaniu do pasty. Załóżmy, że komplikacja w rzeczywistości sięga znacznie głębiej i jest nabyta bezpośrednio z zachodniego stylu życia? A co, jeśli kłopoty z uzębieniem tak naprawdę mają swoje źródło w opcji z naszej diety, a także w sposobie, o jaki dba nasza firma Planeta?

Powinien określać trucizny z amalgamatu i fluoru.

Nasi eksperci są skupieni na skutkach wypełnień amalgamatowych i fluorowanych past do zębów, że straciliśmy autentyczny, ukryty problem: próchnica pochodzi z używania rafinowanych przemysłowo posiłków ausgelaugter.

Nasi eksperci chyba faktycznie zapomnieli, że nasi przodkowie, którzy żyli tuż przed erą industrializacji, mieli dobrą perłową biel przez całe życie, i to bez dentystów, pasty do zębów, szczoteczek do zębów, plomb amalgamatowych czy fluoryzowanej wody.
Przodkowie wraz ze zdrowymi i zrównoważonymi perłowymi białkami.

Przyjrzyj się obrazom, które pokazują rdzennych Amerykanów tuż przed tym, jak zaczęli spożywać posiłki białego mężczyzny, w tym momencie stwierdzasz, że mieli niesamowicie dobrze zbalansowane perłowe białka. Kopacze, którzy przeanalizowali mózgi tej natury osobników, stwierdzili, że zęby pasują. Przez wiele pokoleń i 1000 lat nie było żadnych problemów dentystycznych. Tylko w naszych dzisiejszych jamach wyrósł duży problem.
Industrializacja zniszczyła składniki odżywcze w artykułach spożywczych.

Wśród różnych dużych różnic między „prymitywnymi” kulturami, a także naszym współczesnym społeczeństwem, znajduje się lista punktów, które nasz zespół określa jako produkty spożywcze. Posiłki naszych odległych przodków pochodziły bezpośrednio z planety, podczas gdy produkty żywnościowe społeczeństwa uprzemysłowionego pochodzą z zakładów produkcyjnych.

Dzisiejsze metody uprawy dbają o to, aby to, co konsumują nasi eksperci, nie zawierało prawie żadnych składników odżywczych, oprócz praktyk związanych z obchodzeniem się z nimi. Tam znajduje się prawdziwe źródło próchnicy. Nasz współczesny styl życia wygląda bez linii produkcyjnej z artykułów spożywczych z pewnością nie do naśladowania; funkcja naszego istniejącego urządzenia opiera się jednak na marżach przychodu dużych firm produkujących posiłki.

Twoje dobre samopoczucie jest właściwie niezależne od rolnictwa.

Gospodarka agrarna to zdrowie świata i jego mieszkańców bynajmniej nie jest na pierwszym miejscu – tak naprawdę nie poświęca się wam wielkiej uwagi. Wystarczy pomyśleć o wszystkich niebezpiecznych chemikaliach, syntetycznych pokarmach roślinnych, a także o genetycznie zmienionych nasionach.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here