Výživné nebo chladné zimní potraviny: u stolu s energií i při poklesu teplot

Rate this post

Vydáno ve Výživě a zdraví, Novinky a také rady.IndexZimní období: sedm zimních potravin, které by měly obsahovat ve vaší stravě ARTICHOKESKVĚTÁKGRAPEFRUITKIWI
RYBACEREÁLIE ZELENINA. V zimě na nás útočí pocit strnulosti a také je snadné krmit se zahřívajícími potravinami, ale často s vysokým kalorickým indexem. Náš metabolismus se snížil, takže budeme muset být extra opatrní s naším dietním režimem, který musí být energický, ale lehký a také dietní – klikněte zde.

Zimní sezóna: sedm zimních měsíců, ze kterých se má skládat váš jídelníček

ARTICHOKES

Artyčoky mají mimořádně užitečnou aktivitu: svými antioxidačními materiály oddalují stárnutí a mají také anticholesterol a úklid domácností, které se samy zhmotňují, čím déle jsou v průběhu času přijímány.

KVĚTÁK

Květák obsahuje vysoké dávky vitamínu C a kyseliny listové, stejně jako extrémně důležité minerály, jako je železo, vápník, fosfor a draslík. Ve svém celku plní protizánětlivý, antibakteriální a ochranný úkol při patologických stavech, detoxikuje a také podporuje buněčnou výměnu.

  • banner-test-sun
  • Zvyšte svou sílu s CARNIDYN
  • Dokončete test a odhalte doporučení, která jsou vám svěřena!
  • Zahájit vyšetření
  • GRAPEFRUIT

Časem výrazně preferovaný grapefruit má mnoho vitamínů a jako celek má solidní čistící úkol, stejně jako proticholesterol a celkově protizánětlivě.

  • KIWI
  • Kiwi, bohaté na vitamín C, má protizánětlivé účinky a zpomaluje stárnutí buněk.
  • RYBA

Ryby jsou jen jednou z nejkomplexnějších potravin, které existují. Tučné ryby (platýs, treska) nebo tučné ryby (losos, tuňák, makrela) by se měly jíst alespoň 4x týdně místo červeného masa, aby bylo zajištěno správné množství živočišných zdravých bílkovin, dobrých tuků a také omega3.

CEREÁLIE

Oves je bezesporu jednou z energeticky nejužitečnějších a pro naše tělo nejužitečnějších obilnin. Síla sacharidů je spuštěna během dne a umožňuje nám mít dostatek energie po celou dobu našeho glykemického profilu, aniž by došlo k narušení metabolismu cukrů.

I pohanka, srovnatelná s ovsem, je indikována v zimních měsících: má zdravé bílkoviny, esenciální soli jako hořčík, vitamíny a až 7 % lipidů.

CEREÁLIEZELENINA

Mezi konkrétními fazolemi v zimní sezóně najdeme čočku, která má vysokou nutriční hodnotu (51 % sacharidů, 23 % zdravých bílkovin, 1 % vegetariánských tuků). Jsou také bohaté na soli, jako je draslík a také fosfor, vitamíny skupiny B. Z hlediska výživy lze uvažovat o tom, že 100 g syrové čočky tvoří kolem 100 g masa.

Konkrétně během sezónního očištění a příchodu počátečního chladného počasí je možné zaznamenat pokles výkonu. V tomto scénáři můžeme propojit užívání určitého doplňku s dietním plánem.

Carnidyn Plus je doplněk stravy, který pomáhá bojovat s pocitem fyzického i psychického vyčerpání, které se může objevit v každodenním životě nebo při určitých úzkostných situacích. Svým vyváženým složením vitamínů, minerálních solí a dalších živin přispívá k typickému bazálnímu metabolismu, podporuje normální funkci imunitního systému díky zinku a selenu a projevuje se také při trvání většího psychofyzického stresu a úzkosti.

Leave a Comment