Aktualne Vyzvy

0
Rate this post

Nezvyčajná nuansa, ktorá aktualizuje vzhľad

Experimentujte s odtieňom, ktorý sa najviac približuje Very Peri, mixu intenzívnych brčálových modrých pigmentov s pridaním hustých fialových odleskov. Chromatická explózia so živou a radostnou dušou, ktorá vyjadruje bezstarostnú dôveru a zvedavosť, ktorú si spoločnosť Pantone vybrala ako farbu roku 2022.

  1. Semi-permanentný základ. Volá sa BB Glow a je to jedna z hviezdnych kúr, ktorá pochádza z Kórey. Je to technika, ktorá dodáva žiarivú pleť s dlhším trvaním ako kozmetika, ktorou je inšpirovaná.
  2. V skutočnosti využíva technológiu Micro Needling Pen: zatiaľ čo titánové mikroihly vytvárajú veľa malých otvorov, ktoré stimulujú produkciu kolagénu, súčasne sa uvoľňujú mikropigmenty, ktoré maskujú tmavé kruhy a rozšírené póry, aby bola pleť jednotná.
  3. Japonská manikúra. Ide o skutočnú regeneračnú starostlivosť o nechty, ktoré sú vrátené do formy bez použitia nožníc alebo kovových pilníkov.

V skutočnosti sa tyčinky z oranžového dreva používajú na zatlačenie, nadvihnutie a odstránenie nechtovej kožičky, zatiaľ čo na čistenie a výživu povrchu nechtov sa používa iba včelí vosk, ktorý sa rozotiera zamatovým pilníkom. Posledným dotykom je závoj z mastenca, ktorý všetko utesní. Nie je použitý žiadny smalt, ale výsledok je veľmi lesklý.

Pedikúra, ktorá dáva krídla vašim nohám.

Zanedbané najmä v chladnom období musia byť zbavené akéhokoľvek zhrubnutia, drsnosti, mozoľov a mozoľov. Nové rituály nahrádzajú namáčanie v teplej vode, v ktorej sú rozpustené soli a esencie, aplikáciou vonnej gázy namočenej v kyseline glykolovej, ktorá rozpúšťa akékoľvek nepohodlie.

Po parfumovanej masáži… sa uvoľní

  • Vstúpite do sugestívneho prostredia, ktorému dominuje červená, ktorú navrhol divadelný scénograf Maestro Pier Luigi Pizzi, ktorý …
  • Vstúpite do sugestívneho prostredia, ktorému dominuje červená, navrhnutá divadelným scénografom Maestrom Pierom Luigim Pizzim, vďaka čomu sa budete cítiť v centre filmového diania.

Po parfumovanej masáži... sa uvoľníPod vedením vedúcej predajne Alessie Rossi sa ponoríte do dobrodružstva, ktoré vám umožní objaviť čarovný svet vôní s itinerárom, ktorý skúma staroveké umenie benátskeho parfumérstva, pozostávajúce z esencií, remesiel, histórie, umenia a kúziel.

Kupec z Benátok – Milánsky butik

Trial Kit je nástroj určený pre domovská stránka tých, ktorí si chcú priniesť domov čuchový zážitok ponúkaný v chráme vôní na Via Brera v Miláne. Olfactory Bibliothèque je knižnica esencií umiestnená v srdci obchodu venovaného kráse….

Stefano Saccani Parma

Olfactory Bibliothèque je knižnica esencií umiestnená v srdci obchodu venovaného kráse. Pod dohľadom špecialistu na vône Mattea Cavalliho sa prístup k univerzu parfumov začína práve tu, s esenciami, ktoré možno „konzultovať“, ako keby to boli knihy, ktoré vás prinútia predstaviť si zaujímavé zápletky otvorené tisíckam interpretácií. Multisenzorický zážitok, ktorý môže začať spomienkou alebo túžbou a rozvíja sa, akoby išlo o dej románu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here