10 tipu jak otehotnet

0
Rate this post

Top 10 bodů, které vám pomohou otěhotnět

Vybrali jste si čas založit si domácnost BLOG nebo se chystáte znovu získat nastávající? Získejte odborné vedení, které vám pomůže otěhotnět a mít zdravé a vyvážené těhotenství. Zde je kontrolní seznam 10 věcí, které je třeba rozpoznat:

  • Vysadit antikoncepci
  • Milujte se ve správný čas
  • Vezměte kyselinu listovou
  • Jezte zdravé a vyvážené potraviny
  • Vyhýbejte se některým jídlům
  • Zůstaňte fit a také si udržujte zdravou a vyváženou tělesnou hmotnost
  • Přestaňte kouřit cigarety, drogy a alkohol
  • Získejte imunizaci proti zarděnkám
  • Zlepšete genitální pohodu – použijte lubrikační gel bezpečný pro spermie
  • Zapojte svého společníka – níže je několik způsobů, jak inzerovat zdravou a vyváženou produkci spermií

A teď, co bych si měl přečíst?

Zobrazit na Youtube

Po vysazení antikoncepce může nějakou dobu trvat, než se vaše menstruace vrátí k pravidelnému.Milování, když máte ovulaci, pomáhá rychleji získat očekávání.
Jeden ze 2 párů se možná pokouší vyvinout ve špatnou dobu1.Ovulační testy vám mohou pomoci zjistit, které dny každé menstruace jste nejplodnější

Zastavte antikoncepci

S některými přístupy antikoncepce, jako jsou mužské a ženské kondomy, čepice a bránice a přirozené plánování rodičovství, se vaše menstruační cykly a plodnost rozhodně nezmění, když přestanete používat antikoncepci. S různými jinými metodami, jako je smíšená antikoncepční pilulka a antikoncepční injekce, může chvíli trvat, než se vaše menstruační cykly po ukončení antikoncepce vrátí do normálního stavu.

I když není důvod opouštět vás od začátku pokoušet se o miminko dnes, některé ženy dávají přednost tomu, aby počkaly několik měsíců, než se o to pokusí, aby získaly zpět své přirozené cykly a plně připravily svá těla.

Nedávno jsem přestala používat hormonální metodu antikoncepce (např. antikoncepční pilulky). Ovlivní to výsledek ovulačních testů?

Ne, rozhodně to neovlivní vaše výsledky. Vaše cykly však mohou být nepravidelné a může chvíli trvat, než se stabilizují. Před použitím ovulačního testu můžete počkat, až budete mít dvě zcela přirozené menstruace, a poznamenat si jejich délku.

Milujte se ve správný čas

Milujte se ve správný časVěděli jste, že 2 páry se mohou pokoušet o vývoj ve špatný čas1? Jsou jen určité dny v měsíci, kdy žena může otěhotnět; sex v den ovulace (kdy tělo vypustí vajíčko) nebo v menšině dnů před ovulací vám poskytne nejlepší šanci na získání těhotenství.

Pravděpodobně jste někdy zjistili, že průměrný cyklus je dlouhý 28 dní a že ovulace nastává 14. den.

Obě čísla jsou prostě průměry hlášených informací. Ve skutečnosti mnoho ženských cyklů tomuto „průměru“ neodpovídá. Kontrola pomocí ovulačního testu vám pomůže rozpoznat délku vašich jednotlivých cyklů a datum ovulace, nikoli je jednoduše odhadnout.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here