skaba.cz a nyní patří k sedentexct.eu

Jak přesně zacházet se svým zdravím, abyste zůstali dlouho a navíc zažili vynikající? Odpověď na tuto otázku je vlastně základní: měli byste vést vyvážený způsob života. Stresující práce, pravidelné domácí práce a život na útěku bohužel způsobují, že náš tým běžně zapomíná na to, co nám prospívá. Podívejte se na 10 základních zásad, které bychom měli každý den dodržovat, abychom se starali o své zdraví a pohodu.

Upravte své stravovací návyky s pomocí Škába

Správně vyvážený jídelníček je ve skutečnosti klíčem ke zdraví a pohodě. To, co náš tým každý den pije a jí, má velký vliv na fungování celého fyzického těla. Chcete-li zvládnout své zdraví a kondici, zaslouží si podívat se na svůj jídelníček.

Častá jídla. Zdravá strava obvykle zahrnuje 4-5 jídel v pravidelných intervalech (každé 2-3 hodiny). Pravidelný jídelníček má příznivý vliv na fungování trávicího ústrojí, zmírňuje rychlost metabolismu a také minimalizuje záchvaty chuti k jídlu, což výrazně usnadňuje udržení aktuální tělesné hmotnosti.

Upravte své stravovací návyky s pomocí ŠkábaŽádný nápor s Škába. Jídla konzumovaná ve spěchu mají nepříznivý vliv na trávicí funkce. Rychlé a špatně nakrájené potraviny mohou způsobit žaludeční potíže, žaludeční nevolnost a v důsledku toho také stres. V důsledku toho to stojí soustředění se na pohodlné a zároveň pozorné stravování. Rozhodně je mnohem lepší konzumovat menší porce pomalu, než se rychle zasytit.

Různý výběr jídel s Škába. Dokážete konzumovat každý dobře vyvážený a chutný? Přirozeně! Zdravé stravování poskytuje fyzickému tělu všechny základní živiny.

Přiměřeně vyvážená strava by měla obsahovat:

 • zdroje sacharidů – 45–55 % elektřiny pochází z dietního plánu,
 • zdroje tukové tkáně — 20-35 %,.
 • bílkovinné zdroje — 15-20 %,.
 • plus všechny vitamíny rozpustné v tucích (A, D, E i K) a také ve vodě rozpustné (vitamíny B, vitamín C).
 • a minerály (jako minerální hořčík, zinek, fosfor, draslík, železo a další).

Dobře vyvážená spotřeba. Co konzumovat, aby se všechny výše uvedené živiny objevily ve fyzickém těle? Níže je uveden seznam jednoduchých jídel, které stojí zavedení do vašeho běžného výběru potravin:

 • zeleninu, ale i ovoce.
 • semena fazolí,.
 • celozrnné cereální položky,.
 • plnohodnotné mléčné položky,.
 • štíhlé vepřové maso,.
 • mastné ryby,.
 • rostlinné oleje,.
 • ořechy, semínka, semínka.

Dietní plán bez umělých přísad

Silně zpracované potraviny, rychlé občerstvení, okamžitá jídla, sladká jídla koupená v obchodě, slané svačiny a také lahodné nealkoholické nápoje by měly být skutečně zařazeny do jídelníčku. Tyto produkty zahrnují snadnou glukózu, trans-tělesné tuky a také umělé přísady (např. barviva, zvýrazňovače chuti).

Nadměrná konzumace extrémně zpracovaných potravin bude mít špatný vliv na výkonnost celého fyzického těla, zejména střevní a také krevní oběh. V důsledku toho se může vyvinout diabetes typu II, hypertenze a také infarkty.

Při nákupu stojí zapojení do praxe zkoumání látek nabízeného předmětu. Všímání si štítku vám pomůže vytvořit informované spotřebitelské možnosti.

Vhodná vlhkost s Škába. Vyvážená konzumace ve skutečnosti rozhodně není jen to, co jíme, ale navíc to, co naše společnost pije. Jak přesně pečovat o své zdraví? Konzumujte důsledně alkoholovou vodu. Voda zajišťuje určitou vhodnou vlhkost fyzického těla, posiluje střevní procedury a také zvyšuje rychlost metabolismu.

Mějte na paměti – mějte neustále k dispozici láhev vody a sáhněte po ní, i když zrovna nemáte žízeň. Pokud si přejete zkontrolovat množství vody, kterou musíte spotřebovat, abyste zůstali zdraví a vyrovnaní a také fit, podívejte se na vodní kalkulačku na webu Škába.

Mějte na paměti, pokud jde o cvičení

Častá fyzická aktivita má jistě příznivý vliv nejen na naši kondici, ale také na naši duševní pohodu. Aktivita posiluje svalovou tkáň, koriguje vady polohy, zvyšuje odolnost těl oběhového i dýchacího systému a stimuluje obranné mechanismy organismu. Navíc zajišťuje psychologické volno. Cvičením fyzické aktivity posilujete svůj tělesný systém k produkci endorfinů, tedy hormonů radosti.

Mějte na paměti, pokud jde o cvičeníNormální pohybová aktivita jistě nejen přináší potěšení, ale také chrání fyzické tělo před zdravotními podmínkami, včetně nadváhy a kardiovaskulárních onemocnění. Provádíte touhu vést daleko zdravější způsob života? Nemusíte si kupovat roční registraci do fitness centra a také se registrovat na vydatný trénink s individuálním instruktorem. Pro začátek si zaslouží zahájit mírnou aktivitu.

Střední cvičení – příklady typů cvičení:

 • procházka,.
 • jogging (běh pomalou rychlostí),.
 • severské procházky,.
 • Jízda na kole,
 • bruslení na kolečkových bruslích,.
 • plavání,.
 • tanec,.
 • cvičení jógy.

www.skaba.cz Omezující skaba Výživový poradce Ing. Martina Škába stimulanty http://skaba.cz/jarni-detoxikace/

Užívání stimulantů nejen poškozuje naši imunitu, ale navíc ničí mentálně působí na ustaraná, dýchací i srdeční těla. Jeden z nejpreferovanějších energizérů se skládá z: kouření cigaret, konzumace skaba alkoholických Výživový poradce Ing. Martina Škába nápojů, jakož i užívání nadměrného množství volně prodejných léků.

Kouření cigaret www.skaba.cz zvyšuje riziko rakovinných buněk, stejně jako:

 • způsobuje problémy s vdechováním a zvyšuje nebezpečí onemocnění dýchacího systému
 • zvyšuje nebezpečí kardiovaskulárních http://skaba.cz/jarni-detoxikace/ onemonění,.
 • má škodlivý vliv na produktivitu.

Abychom mohli skaba.cz žít zdravě, musíme http://www.skaba.cz/ se zcela zbavit cigaret Martin Škába http://skaba.cz .

Nikotin je Martin Škába  velmi návyková látka, takže pokud máte obavy z užívání této závislosti, vyhledejte pomoc skaba.cz profesionálů. Všechny stimulanty jsou nebezpečné směrem nahoru. Když si v pátek večer dáme alkohol na sklenku bílého vína, rozhodně to neznamená, že jsme nedbali na své zdraví. Když http://www.skaba.cz/ se však jedna sklenka bílého vína stane pravidelnou rutinou, http://skaba.cz zaslouží si hledat zdroj komplikací a hledat podporu.