Kardio cvičení

0
Rate this post

Název kardio cvičení je pohybová aktivita, která se skládá ze série několika nebo tuctu pohybových cvičení, která se několikrát za sebou opakují. Cvičení má být pro tělo intenzivnější než každodenní, přirozená procházka, ale také méně náročné než cvičení 100 % kapacity konkrétního člověka. Obrazně lze míru úsilí definovat tak, že dýchání má být zrychlené, ale ne rychlejší, než je hranice schopnosti vést konverzaci. Pokud máte měřič tepové frekvence, dbejte na to, aby tepová frekvence při kardio cvičení nepřesáhla 220 – věk (např. u 40leté dívky 180 tepů za minutu).

Aby kardio cvičení skutečně přineslo výsledky v podobě spalování tukové tkáně a zlepšení kondice, mělo by se provádět 30-60 minut v kuse, minimálně 3x týdně (doporučuje se nepřekračovat 6 sezení týdně , ponechání jednoho dne na regeneraci těla a odpočinek).

Chcete-li provádět kardio cvičení, stojí za to se přihlásit do místní tělocvičny, která takové třídy zahrnuje. Pak tu máme dohled zkušeného trenéra, který nás tlačí k tomu, abychom vymáčkli extra námahu, ale i další motivaci v podobě cvičení.

Kardio cvičení můžete cvičit i doma. Domácí kardio trénink může být stejně efektivní a efektivní a pro domácí práce, které vyžadují neustálou přítomnost, může být příjemným odrazovým můstkem od vaší práce.

YouTube a videa na něm zveřejněná mohou být nekonečnou inspirací pro kardiocvičence – pro zobrazení kardio tréninkových sestav na YouTube – klikněte zde. Také stojí za to podpořit se motivující hudbou – vytvořte si vlastní seznam skladeb se svými oblíbenými dynamickými skladbami nebo se podívejte na YouTube a podívejte se na několik desítek minut seznamů skvělých skladeb z celého světa – klikněte sem.

Tělocvična

Posilovna je skvělé místo plné profesionálního cvičebního vybavení. Tam dostupné přístroje umožňují precizně rozvíjet jednotlivé svalové skupiny a preferované oblasti těla.

Dodatečná podpora od trenéra v posilovně, často schopnost vybrat si správná cvičení a jídelníček je základem pro efektivní práci na vašich svalech a tuku.

Systematické využívání prostředků tělocvičny spolu s pravidelným sledováním pokroku je podmanivé! Je to velmi zdravá závislost (samozřejmě prováděná s rozumem a s mírou) a neustálá práce na vlastním těle pozvedá homepage vaši psychiku na novou úroveň. Bořit další a další bariéry, temperovat se na bolest a únavu, vypěstovat si návyk důslednosti a pravidelnosti, to vše jsou plusy!

Cyklistika

  • Co může být příjemnějšího než hubnoucí a posilovací cvičení v lůně přírody? Cyklistika je skvělá aktivita plná výhod.
  • Při jízdě na kole se zapojí všechny části těla, dlouhá trasa v mírném tempu má pozitivní vliv na spalování tuků a také nové trasy, poznávání okolí, návštěva zajímavých míst.
  • Při výběru kola pamatujte na bezpečnost sebe i svých spolucestujících. Prioritou je věnovat zvláštní pozornost ostatním účastníkům silničního provozu podle zásady omezené důvěry (definice ve Wikipedii), stejně jako nošení cyklistické helmy nebo chráničů loktů a kolen pro maximální ochranu hlavy a končetin.

Spalování kalorií na kole by mělo být prováděno s ohledem na vaše zdraví.

Gradujte vzdálenosti, rozlišujte trasy, rovnoměrně prohřívejte svaly před jízdou a po dokončení jízdy se pomalu protahujte.