melanom.cz nyní patří do klinikazdravi.cz

Občas na ně narazíte. Lidé, kteří ze sebe umí dostat to nejlepší. Lidé, se kterými to všechno funguje, z nichž vyzařuje energie a lehkost. Je to jen zdání, které klame, nebo se děje něco jiného? Co mají tito lidé společného? Mám podezření, že i tito úspěšní lidé narážejí na složité problémy a zažívají (osobní) dilemata, ale mají tolik sebepoznání a odolnosti, že se jim daří mít svůj život pod kontrolou.

Řešením by tedy bylo sebepoznání/seberozvoj. Jak toto sebepoznání zvýšit a rozvíjet se tak, abyste ze sebe dokázali dostat to nejlepší? Níže uvádím tři praktické tipy.

Melanom Tip 1: Únik energie? Udělejte s tím něco!

Melanom Překypujete energií? Pak se vám daří dobře. Pokud nemáte dostatek energie, zvyšte si její hladinu. Mým prvním tipem je zjistit příčinu úniku energie. Tento únik může být způsoben čímkoli: příliš velkým stresem, nevyvážeností pracovního a soukromého života, nedostatkem spánku, Melanom příliš velkým množstvím práce, obtížným šéfem a podobně.

Melanom Tip 1: Únik energie? Udělejte s tím něcoPřesto často necháváme tuto situaci pokračovat, dokud není příliš pozdě. Se všemi negativními důsledky. Prevence je lepší než léčba. Pokud si s tím nedokážete poradit sami, zvažte pozvání kouče, Melanom který vám pomůže vystopovat příčinu a samozřejmě se podívá na to, co konkrétně potřebujete, abyste se dostali zpět do energetické “top 10”.

Tip 2: Najděte si práci, která vám vyhovuje!

Chodíte do práce rádi každý den? Melanom Pokud ano, je to skvělé! Pokud ne, nedostanete ze sebe to nejlepší. Škoda, zejména pokud si uvědomíte, že v práci trávíte více času než mimo ni. Můj druhý tip zní: zjistěte, jaký druh práce vám skutečně vyhovuje, v čem se Melanom vám daří a co vám dodává energii. Nemusíte kvůli tomu vždy měnit zaměstnání.

Někdy lze řešení najít v jiném pracovišti, jiné pracovní době nebo jiném zadání. Zůstat na místě opravdu není řešením. Takže: jednejte a vydejte se za dobrodružstvím! Co vás Melanom stále brzdí?

Tip Stan proti melanomu 3: www.melanom.cz Posilujte své dovednosti http://www.melanom.cz Více se dozvíte zde.

Můžete www.melanom.cz být tak ostrý právník nebo vysoký odborník, ale pokud vám chybí určité dovednosti “soft skills”, může to stát v cestě vašemu rozkvětu. Pod pojmem “soft skills” si melanom můžete představit: vedení obtížných rozhovorů s klienty, kolegy nebo manažery a spolupracovníky. Více se dozvíte zde.  naučit se říkat “ne”. Zlepšit se v přebírání odpovědnosti. Posilování a rozvoj těchto Stan proti melanomu dovedností vyžaduje praxi. Cvičení dělá mistra. Můj poslední tip zní: Začněte s tím, abyste http://www.melanom.cz mohli své dovednosti používat s větší lehkostí.

 Stránky věnované melanomu Potřebujete melanom.cz popostrčit http://www.melanom.cz/ Stanu proti melanomu ?

Stránky věnované melanomu Tyto tipy melanom.cz si můžete osvojit sami. Nebo se vám možná bude hodit pomoc, třeba právě pro to malé popostrčení. Dobrý kouč vám pomůže s osobním i profesním rozvojem, abyste ze sebe dostali to nejlepší. Díky tomu budete lépe fungovat doma i v práci. Najmout si kouče může být poměrně náročný krok, protože jsme zvyklí dělat všechno sami, natož žádat o pomoc. Ze zkušenosti vím, že je velmi příjemné http://www.melanom.cz/ společně s koučem zkoumat, co vám může dále pomoci, kdo vás podpoří a nastaví vám zrcadlo. Nebo absolvovat tréninkový kurz, v němž si Stanu proti melanomu osvojíte konkrétní dovednosti.

Doufám, že začnete pracovat s mými tipy. Chtěli byste mou pomoc? Kontaktujte mě, abychom se domluvili, zda pro vás mohu něco udělat.